100 Yılda Bir Gelecek Fırsat Devam Ediyor

- Kategori: Proje Haberleri
100 ay 0 faiz seçeneğiyle dikkat çeken Metro Park projesi, 2 bin 645 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak isteyenlere özel alternatifler sunuyor.

Belirtilen kampanya koşulları, %30 peşin ödemelerde geçerlidir. Kampanyada 10. Ve 24.aylarda %10 tutarında ara ödemeler yapılmalıdır.

         Hayata Yeni Bir Başlangıç Lazım

Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde projelendirilen Metro Park, kusursuz bir konfor anlayışıyla sunuluyor. Çocukların parklarda güvenle oynayacağı bir ortamda, ailenizle mutluluğun keyfini sürebilirsiniz.

Şehrin tam kalbinde, E-5, TEM bağlantısında, havalimanına sadece 5 dakika mesafede, metroyla iç içe, trafiksiz bir yaşam için Metro Park’ı seçin.

  • 4 konut bloku,
  • 2 rezidans kulesi,
  • 1 yatay konut bloku,
  • Ticari birimler ve
  • Sosyal donatılardan oluşan proje, Teknik Yapı güvencesiyle sunuluyor.

Mükemmel bir yaşamın anahtarını sunan proje, kaliteli malzemeler kullanılarak iç mekânlarda da konforun sağlanmasına özen gösterilmiş. Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarının yanı sıra büyük şehrin gereksinimlerini de zengin seçeneklerle sunan projede, güvenlik ön planda tutuluyor. Güven için bir yaşamda hem siz hem de sevdikleriniz kaliteli bir yaşam sürerken, yatırımcılar da gelecek için önemli kararlar verebilir.

         İş Hayatının Yükselen Kuleleri

Halkalı ’da hızla büyüyen projede 38 ve 36 katlı 3 kulede iş yaşamı yeniden şekilleniyor. Home ofislerin kurulacağı katlarda konsantrasyon ve verimlilik ön planda tutulmuş. Yüksek kira ve satış geliriyle fark yaratan Metro Park’ta siz de yerinizi almak için acele edin.

Başarılı projelere imza atan Teknik Yapı, Avrupa Yakası’nın yükselen bölgesinde stüdyo daireleri beğeniye sunuyor. Prim avantajıyla yatırımcılarında yüzünü güldüren proje, metronun gelmesiyle çok daha avantajlı bir hal alacak. Küçükçekmece Halkalı ‘da eski Bahariye halı fabrikası ve İETT garajının yanında yükselen proje, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmış.

Yaşamın başladığı projede 1+1 daireler 1.100 TL’den, 2+1 daireler 1.600 TL’den kiracı buluyor. En düşük daire fiyatı 197 bin TL olurken, en yükseğiyse 680 bin TL’den alıcı buluyor. Toplamda 1.272 konut ve 30 ticari birimden oluşan projede, 6 dikey ve 6 yatay blok yer alıyor. İki blok 38 ve 36 katlı olurken, diğer dördü ise 25 katlı olacak. İki kule tamamıyla home-ofis tarzında inşa ediliyor. Metro Park’ın ciro büyüklüğü 350 milyon lira şeklinde açıklandı. Projede 1+1, 2+1 ve 4+1 dairelerin tamamı satıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir