175 milyon dolarlık gayrimenkul yatırımı ile Türkiye’deki yatırımlarına başladı!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Türkiye’deki yatırımlarına 175 milyon dolarlık bir gayrimenkul yatırımı ile başlatan Al Mohannedi, Türkiye’deki yatırım faaliyetlerini de BBMRED üzerinden yürütmeye karar verdi.

Enerji, inşaat, Gayrimenkul geliştirme ve Enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Al Hassan International Group Yönetim Kurulu Başkanı Jumah Eisa Al Mohannedi, Türkiye’deki yatırımları için hafta başında İstanbul‘a geldi. Türkiye’deki yatırımlarına 175 milyon dolarlık bir Gayrimenkul yatırımı ile başlatan Al Mohannedi, Türkiye’deki yatırım faaliyetlerini de BBMRED üzerinden yürütmeye karar verdi.

Global değeri 2 milyar dolar
Katar merkezli enerji, inşaat, Gayrimenkul Geliştirme ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Al Hassan International Group‘un yatırım değeri 2 milyar dolar. Körfez sermayesinin Türkiye yatırımları arasında Katarlı ortağı Al Mohannedi Ailesi’nin yatırımlarının önem taşıyacağını aktaran BBMRED CEO’su Mehmet Özdemir, “BBMRED’in bir kısım hisselerinin kendilerine devri ile Katar ile olan ilişkilerimizin daha da pekişecek vebirçok alanda yeni işbirlikler doğacak” dedi.

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir