500 milyon dolarlık yatırımın ilk halkası 29 Mart’ta açılıyor!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile 500 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi kapılarını 29 Mart’ta açıyor.

380 bin metrekarelik İnşaat alanı içerisinde 60 bin metrekarelik kiralanabilir alanı bulunan ve 4 bloktan oluşan 1.150 konutluk yaşam alanı içerisinde, 1.600 kişi kapasiteli kongre salonunu 340 odalı 5 yıldızlı ve 255 odalı 4 yıldızlı Silence otelleri yer alıyor.

Bünyesinde 200’den fazla mağazası ile yüzde yüz doluluk oranını yakalayan Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nin dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, bowling salonunu da kapsayan gençler için özel eğlence merkezleri, çocuk tiyatrosu ve modern sinema salonları, hipermarket, elektronik ve Yapı marketleri ile yeni buluşma noktası olması planlanıyor.

Marka çeşitliliği

Anadolu yakasındaki ilk mağazasını 2 bin 400 metrekarede Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nde hayata geçiren H&M, Moda ve kaliteyi en uygun fiyatla müşterilerine sunduğu mağazasında kadın, erkek, çocuk koleksiyonlarının yanı sıra iç çamaşırı ve aksesuar ürünleri ile de yer alacak.
AVM, sahip olduğu marka karması ve mağaza büyüklükleriyle de dikkatleri çekiyor. Yapı market alanında Koçtaş mağazası, büyük mağazacılık alanında 2 katlı Boyner mağazası, elektronik market alanında Teknosa Exxtra, hipermarket alanında Macro Center ile öne çıkıyor.

50 bin ziyaretçi

Brandium AVM Genel Müdürü Sevilay Kaya, Brandium’daki mağazaların tamamına yakınının kiralandığını belirterek, 29 Mart’taki açılış öncesinde Dekorasyon çalışmalarının hızlandığını söyledi. Ataşehir gelişiminin hızlandığını dile getiren Kaya, “Projemiz harita üzerinde bu ilçenin tam merkezinde bulunuyor. Öncelikle Ataşehir olmak üzere Anadolu yakasından ilgi göreceğimizi düşünüyorum” dedi. Kara, AVM‘ye hafta sonları yaklaşık 50 bin ziyaretçi beklediklerini anlatarak, “Buranın açılışını kutlama havasında yapacağız. Açılışı 23 Nisan ile birleştireceğiz” dedi.

En iyi proje ödülü

İstanbul’un Yatırım değeri en yüksek projelerinden biri olan Brandium Ataşehir projesi World Consumer Academy tarafından düzenlenen Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi Türkiye’nin En İyi Mimari Projesi de seçildi.Kaynak:Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir