Akdeniz Güvenlik İstanbul Parkları ihalesiyle cirosunu artırdı

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Akdeniz Güvenlik 27 Eylül’de yapılan İstanbul genelinde bulunan yeşil alanlar, koru ve kent ormanlarının özel güvenlik hizmeti ihalesini 30.5 milyon TL bedelle kazandı.

2012 yılındaki brüt cirosunun yüzde 17’sine tekabül eden bu ihale ve diğer yeni sözleşmelerle Akdeniz Güvenlik cirosunu önemli ölçüde artırdı.Geçen yıl yılın ilk altı ayında 78.8 milyon, yıl sonunda 175,4 ciro ve 9.1 milyon lira net kar elde eden Akdeniz Güvenlik bu yıl cirosunu 200 milyon liranın üzerine çıkarmayı hedefliyor.

Akdeniz Güvenlik İstanbul genelindeki 50’den fazla park, koru ve kent ormanının güvenliği için özel güvenlik personeliyle birlikte motorlu araçlar, golf arabaları ve K9 eğitimi almış otuz eğitimli köpekle birlikte 10 yıldır hizmet veriyor.

T.C. Bezmialem Vakıf Üniversitesi, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi ve Sabahattin Zaim Üniversitesi’ne özel güvenlik hizmeti veren Akdeniz Güvenlik ayrı bir uzmanlık gerektiren vakıf üniversitelerinde ve kampüslerdeki özel güvenlik hizmeti portföyünü de geliştiriyor.

Akdeniz Güvenlik Fenerbahçe Spor Kulübü’nun tesislerinin ve Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yapılacak futbol müsabakaları ve organizasyonlarının da güvenliğini sağlıyor.

Türk Telekom’dan Adalet Bakanlığı’na, İstanbul Üniversitesi’nden Sosyal Güvenlik Kurumu’na pek çok özel şirkete ve kamu kuruluşunun güvenliğini sağlayan Akdeniz Güvenlik Türkiye’nin 76 ilinde ve Irak, Mısır, Libya gibi yurt dışında 10 bin personeliyle hizmet veriyor.

Akdeniz Girişim Holding bünyesinde yer alan Akdeniz Güvenlik Borsa İstanbul’da işlem gören tek güvenlik şirketi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir