Akıllı Konut Kavramını Değiştirecek Proje: Toya Next

- Kategori: Proje Haberleri
Yaşama değer katacak çözümler ve çevreye duyarlı bir mimari anlayışla hazırlanan Toya Next, İstanbul’un yeni merkezinde Basın Ekspres’te yükseliyor.

Yatırımcısının her anına yeni kolaylıklar ve zenginlikler katacak olan proje, sizin ve sevdiklerinizin beklentilerine duyarlı olarak hazırlanıyor. Sizin güvenliğinizi sizden önce düşünen proje, ileri teknolojilere sahip altyapısıyla, yaşam alanlarında tasarruf sağlıyor.

         Sosyal Hayatta Yakalanan Konfor

13 bin metrekarelik yeşil alanı, yürüme yolları ve kafeleriyle fark yaratan projede her zaman yapacak en iyi şeyi bulabileceksiniz. Yaşam alanlarında aklın en üst seviyede kullanıldığı Toya Next, evde olmadığınız zamanlarda da aklınızın evde kalmamasını sağlıyor. Sunulan teknolojik imkânlar hayatın kolaylaşmasına yardımcı olurken, mimari çözümler eşliğinde yaşam alanlarının efektif bir şekilde kullanılması da amaçlanıyor.

Lokasyonda Next Ayrıcalığı; hayatımızın büyük bir bölümünün trafikte geçtiği düşünüldüğünde daha iyi bir yaşam daha merkezde bir yaşam anlamına geliyor. İstanbul’un en önemli merkezlerinden biri olan E-5 ve TEM bağlantısı olan Basın Ekspres’te konumlanan Toya NEXT, bölgenin önemli akslarının yanı sıra Atatürk Havalimanına ’da çok yakın. Yapımı süren İkitelli Sanayi – Ataköy Metro hattının hemen önündeki konumuyla şehrin her noktasına yakın hissetmenizi sağlıyor.

  • Toya Next, sadece boş zamanlarınızı iyi değerlendirmeniz için değil, her anınıza yeni zenginlikler katmak için projelendirilmiş.

Günlük yaşamdan keyif almanızı sağlayacak olan kafelerle zenginleştirilmiş caddeleri, kendinizi günün her saati zinde hissetmenizi sağlayacak spor alanlarıyla destekleniyor. Alışveriş keyfinin açık havada sürmesini sağlayan nostaljik bir düzenin kurulduğu projede sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz keyif köşeleri de unutulmamış. Çocuk kulüpleriyle sadece size değil aynı zamanda da sevdiklerinize değer veren Toya Next, 1+0’dan 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor.

  • 1+0 daireler 38 metrekare,
  • İki farklı tipte hazırlanan 1+1 daireler 71 metrekare,
  • İki farklı tipte hazırlanan 2+1 daireler 124 ila 132 metrekare aralığında,
  • İki farklı tipte hazırlanan 3+1 daireler 175 ila 183 metrekare aralığında,
  • 4+1 dairelerse 250 metrekare büyüklüğünde hazırlanmış.

Toya Gayrimenkul Hakkında; Topaloğlu Ailesi tarafından kurulan Toya Yapı, güçlü ekibiyle her zaman yaratıcı projelere imza atıyor. Estetik ve çevreci bir anlayışla her zaman farkını ortaya koyan Toya Yapı, konut sektöründeki öncü şirketler arasında yer alıyor. Art&smart özelliklerini daire tasarlamada kullanan şirket, evin metrekaresi artmadan da kullanım alanlarının büyümesine imkân tanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir