Anneniz için yeni bir Ev’re başlasın

- Kategori: Emlak Haberleri

Gedizler Yapı’da lansmana özel yüzde 10+5 indirim devam ediyor

Gedizler Yapı’nın 250 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği Ev’re konut projesinde lansmana özel indirim Anneler Günü’nde de devam ediyor. Ailem için en iyisi sloganıyla satışa sunulan Ev’re konutlarında, sınırlı sayıda dairelerde liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirime ek olarak, peşin alımlarda artı yüzde 5 indirim avantajı da sunuluyor.

Gedizler Yapı A.Ş.’nin, İstanbul’un yeni cazibe merkezlerinden Sancaktepe’de hayata geçirdiği Ev’re konut projesinde lansmana özel başlattığı indirim Anneler Günü’nde de devam ediyor. Ev’re konutları, Türkiye’nin otomotiv konusunda köklü ve başarılı şirketlerinden Gedizler Grup’un iştiraki olan Gedizler Yapı tarafından55 bin metrakare arazinin yüzde 90’ı yeşil alana bırakılarak inşa ediliyor.

Ev’re konutlarında her şey mutlu bir yaşamın gereksinmeleri düşünülerek kurgulandı. Aydos Ormanları’na komşu olan Sancaktepe’de inşa edilen Ev’re konutları bölgenin yeşil doğası ve temiz havasını da içinde barındırıyor. Ferah yaşam alanı sunan, 4 cephesi açık ve güneş ışığını çok iyi alan Ev’re konutlarında her kat, bahçede yeşillikler arasında yaşıyormuş hissini veriyor.

Projenin mimarisinde mümkün olduğu kadar kayıp alandan kaçınılarak kullanışlı ve ferah evler yaratıldığı dikkat çekiyor. Blokların birbirine olan mesafesi de farklılık yaratıyor. Komşu bloklar arasında yaklaşık 20-25 metre bir mesafe bırakılan Ev’re projesinde bina ön cepheleri arasındaki uzaklık ise 80 metreyi buluyor.

Bloklarda bulunan asansörler de hayatı kolaylaştıracak ayrıntıya sahip. Ev’re konut projesinde, her blokta biri 8 kişilik, diğeri de acil durumlarda sedye alabilecek veya kolaylıkla eşya taşınabilecek büyüklüğe sahip 12 kişilik olmak üzere toplam 2 asansör bulunuyor.

Ev’re konut projesi meyve ağaçları, onlarca çeşit bitki ve yapay su alanları bulunan botanik bahçesi, tenis kortları, basketbol sahası, voleybol sahası, mini futbol sahası, çok amaçlı spor alanları, yürüyüş parkuru, bisiklet ve paten yolu, açık hava pilates alanı, fitness, vitamin bar, sauna, 550 m2 açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, yapay göl, çocuk oyun alanları, kafe ve kapalı/açık otopark gibi hayatı kolaylaştıracak doğal ve sosyal yaşam alanlarıyla da oturumcusuna mutlu ve yeşil bir yaşam alanı sunuyor.

Yatırımcı ve oturumcu için karlı bir yatırım olarak da tercih edilen Ev’re konutlarında daire fiyatları yüzde1 KDV dahil 135 bin TL’den başlıyor. Ev’re konut projesinde, 59-67 metrekarelik 1+1 daireler 179 bin-234 bin TL, 99-120 metrekarelik 2+1’ler 285 bin-355 bin TL, 167 metrekarelik 3+1’ler 445 bin-470 bin TL ve 198 metrekarelik 4+1’ler 528 bin-551 bin TL fiyat aralığında satılıyor. Kampanya süresince bu fiyatlar üzerinden %5 peşinat ödeyerek daire sahibi olmak mümkün. Tamamı peşin veya banka kredili ödemelerde ise bu fiyatlara ilave yüzde 5 indirim daha uygulanıyor.

www.ev-re.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir