Bahar Geliyor Pencere Önleri Renkleniyor

- Kategori: Dekorasyon Haberleri
Baharın güzel günlerinde dışarıyı izlemek büyük bir keyiftir. Pencere önü sohbetleri sıcak arkadaşlık ilişkilerinin güçlenmesini sağlar.

Güzel manzaranın tadını çıkarmak ister misiniz? Pencere önündeki bölümler için oturma alanları yaratarak farklılığı yakalayabilirsiniz. Pratik bir kullanıma sahip olan berjerler bu bölüm için ideal seçenektir.

         Evde Keyifli Zaman Geçirilecek Bahar Sabahları

Bahar mevsiminde evlere de yeni bir enerji gelir. Evlerin en güzel yerinin pencere önü olmasını istiyorsanız canlı çiçeklerden yararlanabilirsiniz. Bu bölgede kullanacağınız mobilyayı seçerken konforunuzu da dikkate almanız gerekir.

  • Pencere önleri aynı zamanda hobi alanı olarak da kullanılabilir.

Özellikle bahar aylarında pencere önüne konacak koltuklar çiçekli minderler ve renkli sehpalarla zenginleştirilebilir. Koltuk ve yastıklar arasında kurulacak uyum, botanik bitkilerle tamamlanabilir. Atıl kalan ve kullanım açısından ideal bir alan yaratılamayan bölgelerde köşeler ortaya çıkarılabilir. Yumuşak minderler veya yastıklarla kullanılacak köşeler, dinlenme ve kitap okuma alanları olabilir. Pencere önüne uygulanacak olan dekorasyonların tamamında sokağın izlenebilmesine de imkân verilmelidir. Cam önüne soğuk çay veya ev yapımı naneli limonata konulması için hazırlanacak olan bölümler, sedirlerle entegre edilerek kitaplık olarak da kullanılabilir.

  • Bu alanda kullanılacak yumuşak bir ışıklandırma veya solar lambalar, sallanan sandalye eşliğinde geceleri de kullanılabilir.

Pencere önünde dar bir alanınız varsa, yastık veya minderlerden yararlanabilirsiniz.

Küçük Şeylerden İlham Alın

Tamamen kendi seçimlerinizle evinizi baştan yaratabilir ve her mevsime özel ihtiyaçları en temel şekilde hazırlayabilirsiniz. Taze çiçek kokulu pencere önleri, enerjik ve mutlu geçecek bir baharın da habercisidir.

  • Elinizdeki malzemelerden yola çıkarak işlevsel alanlar düzenleyebilirsiniz.

Pencere önüne koyacağınız ikili ya da üçlü koltuk takımınız varsa, renkleriyle uyumlu yastıklar seçerek, evinizin stilini tamamlayabilirsiniz. Klasik denebilecek bir kanepeyi farklı kültürlere özgü renk ve detaylarla şekillendirerek alternatif dekorlar elde edebilirsiniz. Konforlu, sıcak ve davetkâr cam önleri kahve saatlerinin de vazgeçilmez bir köşesi olacaktır.

Facebook Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Bahçeye Açılan Cam Kapılar

Oda genişletmenin en ideal yöntemleri arasında sayılan veranda