Bir Evden Beklenenin Daha Fazlasını Veren Proje: ARTITARABYA

- Kategori: Proje Haberleri
Tarabya’da dev bir arazi üzerine kurulan yeni nesil bir semt kültürü olarak hayat bulan proje, İstanbul’un merkezinde çocukların ormanda piknik yapmasına imkân tanıyor. Dört duvarın ötesinde bir anlam taşıyan evler, iki farklı etaptan oluşuyor.

Artı Tarabya, 1+1’den 4+1’e kadar değişen çatı dublekslerinden bahçe dublekslerine kadar farklı ihtiyaçlara en ideal şekilde cevap veren bir proje. 7 farklı butik siteden oluşan inşaat, İstanbul’un merkezinde Belgrad Ormanı’na komşu olma avantajı sağlıyor.

  • Orman etabının satışta olduğu projede,
  • Deniz, Yamaç, Bahçe, Park, Cadde ve Güneş etapları da yakında satışa sunulacak.

Orman havasının yanı sıra Tarabya’nın deniz avantajından da yararlanan Artı Tarabya, temiz havasıyla özellikle stresten uzak kalmak isteyenler için en doğru adres. Yeni nesil ekolojik sistemlerle donanan site yaşamı, özel spor tesisleri ve sosyal alanlarla zenginleştiriliyor. İstanbul’un en yeşil semti şimdi de en gözde sayfiye bölgesi olarak dikkat çekiyor.

         Projede Her Detay İncelikle Planlanıyor

Ev sahibi olmak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarının görüldüğü ve isteklerin artırıldığı projede, fonksiyonel kullanım alanları mimari bir bütünlükle hayat buluyor. Komşusu olduğu ormana saygılı, çevresiyle uyumlu ve müşteri beklentileriyle uyumlu olan Artı Tarabya, son kullanıcı odaklı olarak hazırlanıyor. Evlerin güneşten maksimum fayda sağlanacak şekilde düzenlendiği proje ‘’ Yeşil Bina ‘’ adı verilen yeni nesil teknolojilerle donanıyor. Dairelerin tümü isteğe bağlı olarak son teknolojinin sağladığı geniş fonksiyon seçenekleriyle etkinleştirilebiliyor. İstenmeyen fonksiyonlarsa manuel olarak kontrol edilebiliyor.

  • Ev satılıncaya kadar değil, satıldıktan sonra da yanınızda olan proje, kendi alanında uzman teknik destek ekibiyle 7/24 hizmet veriyor.

Konum; ulaşım açısından da zengin seçeneklere sahip olan proje, İstinye ve Sarıyer iskelelerinin yanı başında yer alıyor. Hacı Osman metro istasyonuna uzaklığı sadece 2 kilometre olan Artı Tarabya, Orman etabıyla modern yaşamın içinde yeşilin huzurunu katıyor. Deniz etabıyla İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasına karşı yaşama keyfi sunan proje, Yamaç etabıyla da Karadeniz rüzgârlarına ev sahipliği yapıyor.

Bahçe etabı insanların toprakla olan iletişimini kesintisiz bir hale getiriyor. Şehrin göbeğinde yer alıp huzur dolu bir yaşam sürmek isteyenler için farklı seçenekler sunan Artı Tarabya’da Park etabı evinin penceresinden bakanlara gri değil renkli bir hayat sunuyor. Adnan Kahveci Caddesi’ne bakan Cadde etabı, yeni nesil mahalle kültürünün oluşmasına katkı sağlıyor. Güneş etabındaysa hayat enerji ve neşesini günlük yaşamın içine dâhil etmeye hazırlanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir