Bursa Prestij Modern 2015 yılında tamamlanacak

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Bak Yapı’dan Bursa’ya yeni proje
175 milyon TL yatırım değerine sahip Bursa Prestij Modern projesi 59 bin metrekarelik arazide yükselecek.

175 milyon TL Yatırım değerine sahip Bursa Prestij Modern projesi 59 bin metrekarelik arazide yükselecek. 2015 yılında tamamlanacak projede 918 Konut ve 40 iş yeri yer alacak. 13 bloktan oluşan projede 2+1 ve 3+1 daireler bulunacakBak Yapı‘nın Esenyurt projesi İstanbul Prestij Park’ta inşaatın yüzde 40’ı, satışların yüzde 50’si tamamlandı.

2 bin 392 konutluk projede ilk etap Teslimler 2104 Aralık’ta yapılacak. Fiyatlar 129 bin TL ile 269 bin TL arasında değişiyor. Firmanın yeni Reklam yüzü ise Erman Toroğlu ve Yılmaz Vural oldu. İstanbul Prestij Park’ta satışların yüzde 10’unun yabancılara yapıldığını ifade eden Bak Yapı Yönetim Kurulu Başkanvekili Ferhat Bakgör, proje tamamlandığında yüzde 70-80 arasında prim yapacağını dile getirdi.

Önce ruhsat, sonra satış

Esenyurt‘ta teslim sorunu yaşanmasını değerlendiren Ferhat Bakgör, “Kimi projeler işe başlamadan önce ruhsat ve Tapu işlerini halletmedikleri için çok sıkıntı yaşadı. Biz her zaman önce ruhsatımızı çıkartırız sonra kat irtifaklarını alırız. Satışa çıkmadan her şeyimiz hazır olur” dedi. Yeni projler için Arsa arayışını sürdüren Şirket Çanakkale’de ise bir öğrenci apartı hayata geçirecek. 13 dönüm arsaya inşa edilecek projede 140 Daire yer alacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir