City Center bugün satışta

- Kategori: Emlak Haberleri

Türkiye’yi değiştiren fikir Esenyurt’uda değiştiriyor. Özyurt A.Ş ve Bahaş İnşaat tarafından Esenyurt’ta inşa edilen City Center bugün görücüye çıkıyor

Hayatınızda hiç ofisinizde kahveniz soğumadan tapuya gidip geldiniz mi?

Türkiye’yi değiştiren fikir Esenyurt’uda değiştiriyor. Özyurt A.Ş ve Bahaş İnşaat tarafından Esenyurt’ta inşa edilen City Center bugün görücüye çıkıyor. Residence, Deluxe Ofis, Premium Ofis ve City Center AVM konseptlerini bir araya getiren City Center‘da İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kaymakamlık, Esenyurt Belediyesi ve TBMM irtibat bürosu yer alacak.

Polat Renaissance Hotel’de gerçekleştirilecek basın lansmanı Toplantı saat 10.00’da başlayacak.

2014 Temmuz’da teslimlerin başlayacağı City Center, 7/24 güvenlik ve kapalı devre takip sistemi ile korunuyor. Kapalı yüzme havuzu, cep sineması, hobi odası, Fin hamamı, sauna ve fitness center City Center‘ın sosyal donatıları arasında sıralanıyor.

Karşı giriş sistemi, güvenli posta kutusu, konut yardım hizmetleri, oto kiralama hizmeti, fatura ve telesekreter hizmeti, 7/24 danışmanlık hizmeti, 24 saat resepsiyon hizmeti, uyandırma servisi, her türlü rezervasyon hizmetleri, gazete servisi, tamir ve bakım hizmetleri City Center‘da sunulan hizmetler içerisinde yerini alıyor.

City Center AVM, geniş koridorları küçük meydanları etkinlik alanı ve dinlenme köşeleri ile alışverişi daha da keyifli kılıyor. City Center AVM’nin aydınlık iç dünyası açılır teras konsepti ile sizin daha hoş ve keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyor.

City Center İletişim Bilgileri;

Web: http://www.citycenteresenyurt.com

Telefon: 0212 450 25 61

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir