COLIN’S Vialand AVM mağazası açıldı

- Kategori: Emlak Haberleri

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan COLIN’S’in Vialand AVM mağazası 26 Mayıs 2013 Pazar günü fırsatlarla açıldı.

Açılışa özel kampanyalar sunan COLIN’S, gün boyu Vialand AVM mağazasında aktiviteleri ile de tüketicilere hem alışveriş hem de eğlenceyi bir arada yaşattı.

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan COLIN’S, Türkiye’deki 161’inci mağazasını 26 Mayıs 2013 Pazar günü Vialand AVM‘de açtı. Vialand AVM‘nin seçkin marka karmasında yerini alan COLIN’S ayrıca açılışa özel %30 indirimi ve aktiviteleri ile alışveriş ve eğlenceyi bir arada sundu.

Mağazalaşma atağına hız kesmeden devam eden COLIN’S, avantajlı alışveriş konusunda da açılışa özel kampanyalarını COLIN’S severler ile buluşturdu. Kadın ve erkek ilkbahar/yaz koleksiyonlarının da tanıtıldığı etkinlik boyunca mağazada yoğun bir şekilde alışveriş yapan Tüketiciler hem indirimin hem de dağıtılan sürpriz hediye çeklerinin keyfini çıkardı. 28 Mayıs 2013 tarihine kadar devam edecek %30 indirim COLIN’S severleri Vialand AVM mağazasında bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir