Corridor Güneşli’den yüzde 1 peşinatla!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Yüzde 1 KDV avantajıyla satışların devam ettği Corridor Güneşli projesinden yüzde 1 peşinat ödeyerek konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 5 kampanya indirimi, tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Sur Yapı imzasıyla “İçinden hayat geçer” sloganıyla Avrupa Yakası’nın parlayan yıldızı Güneşli’de inşa edilen Corridor projesi 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 konutlar, bahçe katları ve terasların yer aldığı, 505 konutlu, 7 bloktan meydana geliyor.

31 Aralık 2014 tarihinde teslim edilmesi hedeflenen Corridor Güneşli projesinde yüzde 1 KDV oranıyla, yüzde 1 peşinat imkanı sunuluyor. Ayrıca yüzde 5 kampanya indirimi, tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim uygulanıyor. Corridor‘da dairelerin fiyatları 189 bin liradan başlıyor, 1 milyon 254 bin liraya kadar yükseliyor.

Corridor projesinin sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı havuzları, fitness center, parti terasları, yürüyüş, koşu ve bisiklet yolları, Corridor çarşı/mağazalar yer alıyor. Ayrıca yeşil alanlar, bahçeleri, çocuk parkları, modern tasarımlı parkurlar, farklı konseptiyle çocukları açık havada oyun oynamaya davet eden temalı parklar da sizler için düşünülmüş.

Şehrin içinde doğaya özlem duymadan, yasemin, manolya, meşe, zakkum çiçekleri ile cennet bambusu, lavanta, hanımeli ve Osmanlı çimi ile kaplı yeşillikler arasında sağlıklı bir yaşam Corridor‘dan geçiyor.

Corridor’da resepsiyon hizmetlerinden vale ve shuttle hizmetlerine, tiyatro, sinema, konser bilet rezervasyon hizmetlerinden çiçek ve hediye servisine, yurt içi ve yurt dışı seyahat rezervasyonuna kadar birçok rezidans ve konsiyerj hizmetinden faydalanabileceksiniz.

Corridor İletişim Bilgileri:

Web: http://www.suryapicorridor.com.tr
Tel: 0212 651 16 63

Neşe Ayyıldız/ Emlak Lobisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir