DemirDöküm, Azerbaycan Gence’de showroom açtı!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

DemirDöküm, Azerbaycan’ın ikinci büyük şehri olan Gence’de showroom açtı
DemirDöküm tarafından yapılan açıklamaya göre, Türkiye genelinde birçok yetkili satıcı ve satış noktası bulunan ısıtma ve soğutma markası DemirDöküm, Azerbaycan‘ın ikinci büyük şehri olan Gence’de bir showroom açtı. DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna, Türkiye Cumhuriyeti Gence Başkonsolosu Haluk Ağca ve Azerbaycan Türkiye İş Adamları Birliği üyesi iş adamlarının katılımıyla, 23 Mayıs 2013 tarihinde açılan Gence Showroom, şirketin Azerbaycan‘daki 3. showroomu oldu.

DemirDöküm‘ün yüksek tasarruflu ve ileri teknoloji ürünü cihazlarını, Azerbaycan halkıyla buluşturacak olan showroomun açılışında konuşan Erdem Ertuna, “Sektörümüzde pek çok ilkleri hayata geçiren lider bir firmayız. Türkiye dışında pek çok merkezde de DemirDöküm markasıyla faaliyetlerimizi başarıyla sürdürüyoruz. Azerbaycan, DemirDöküm olarak bizim çok önem verdiğimiz bir pazar. Tüketicilerimizin beklentileri doğrultusunda yeni showroomlar ve servis yapılanmalarıyla Azerbaycan halkının ısıtma –soğutma ihtiyaçlarını karşılamak üzere yatırımlarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Ayrıca, açılış kapsamında 40 tesisatçı ve satış noktasının katılımıyla bir gala yemeği düzenlendi. Bu özel davette 10 tesisatçıya başarılarından ötürü ödül verildi.

Kaynak: Abdulselam Durdak-Ali Bayaslan/AA

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir