Demokratikleşme paketi güçlü Türkiye için önemli bir adım

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Başbakan Erdoğan’ın , uzun süredir gündemde olan ‘Demokratikleşme Paketi’ni açıklamasının ardından Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya konuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Pakette yer alan, seçim barajı, nefret suçları düzenlemesi, köy adlarının iadesi, özel okullarda Kürtçe eğitim verilmesi, özel hayatın korunması gibi birçok maddenin Türkiye’nin gelişmiş ülkeler ligine yükselmesinde önemli bir basamak olduğunu belirten Dumankaya, sözlerine şöyle devam etti: “Bu paket ile demokrasiye yönelik önemli bir adım atılmıştır ve ülke olarak demokrasiye daha fazla yaklaşmamız sağlanmıştır. Elbette daha çok adım atılması gerekiyor. Bu paketin ileri demokrasi ve gelişmiş ülkeler ligine çıkmak için önemli bir adım olduğunu düşünüyorum.

Türkiye’nin insan hakları ve siyasi konularda güçlenmesi daha demokrtik bir toplum olma yönünde attığı adımlar ekonomimizi de olumlu etkilemektedir. Biz de ekonominin lokomotif sektöründe hizmet veren bir kurum olarak büyük bir Türkiye olma yolunda atılan bu adımları çok önemsiyoruz. On yıldır ekonomide sağlanan başarının siyasal reformlara da aktarılması gerekiyordu. Özgürlüklerin güvence altına alındığı bir

Türkiye, bölgesel ve küresel güç olma yolunda hızla ilerleyecektir. Güçlü ekonomi, güçlü Türkiye için atılan bu olumlu adımları desteklediğimizi belirtmek istiyorum.”

Dumankaya İnşaat

1963 yılında ‘’Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla yola çıkan Dumankaya Grubu bugün başta inşaat sektörü olmak üzere üzere otomotiv, rent a car, sigorta ve PVC kapı pencere üretimi alanında hizmet veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.

Yarım asırlık tecrübesiyle güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımıyla olağanüstü projelere imza atan Dumankaya İnşaat, Türkiye’nin en çok tercih edilen 5 yaşam alanı geliştirici şirketinden birisi olma özelliğinin sorumluluğuyla kalitesinden asla ödün vermiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir