DOSİDER 20’nci yılını kutlayacağı toplantıda yeni logosunu tanıtacak

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

DOSİDER 20’nci yılında doğalgaz sektörünü mercek altına alıyor

1993’ten bu yana Türkiye’deki doğalgaz sektörünün gelişmesini sağlamak amacıyla faaliyet gösteren DOSİDER, 20’nci yılını yeni logosunun tanıtılacağı ve sektörün değerlendirileceği bir toplantıyla kutlayacak. Toplantıya İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan ve GAZBİR Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan da katılacak.

1993 yılında Türkiye’deki doğalgaz sektörünün düzenli işlemesini ve gelişmesini sağlamak amacıyla kurulan Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İşadamları Derneği – DOSİDER, 20’nci yılını 12 Kasım 2013 tarihinde The Marmara Taksim Hotel’de düzenleyeceği bir toplantıyla kutlayacak. Sektörün en önemli yerli ve yabancı sanayi ve ticari kuruluşlarını bünyesinde bulunduran DOSİDER, bu toplantıda yeni logosunun tanıtımını da gerçekleştirecek.

Toplantıda ayrıca ısıtma sektöründe enerji verimli cihazların kullanımı, ömrünü dolduran cihazların değişimi, doğal gaz cihazları kullanımında emniyet faktörleri, doğalgaz kullanımının hava kirliliğinin giderilmesine ve çevre faktörüne katkıları konularında da önemli uyarı ve açıklamalar yapılacak.

İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan ve GAZBİR Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan’ın da konuşmacı olarak katılacağı toplantıda DOSİDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan, Türkiye’de genel olarak enerji sektörünü ve doğalgaz sektörünü değerlendirip sektörün sorunlarını ve bu sorunlara yönelik çözüm önerilerini paylaşarak geleceğe ilişkin beklentilerini aktaracak.

Konuşmaların ardından DOSİDER eski yönetim kurulu başkanlarına ve konuk konuşmacılara plaketleri takdim edilecek. Toplantı, 20. yıl pastasının ikramı ile sona erecek.

DOSİDER

Konu : DOSİDER 20. Yıl Kutlaması ve Yeni Logo Tanıtımı

Tarih : 12 Kasım 2013 Salı

Saat : 09.30 – 11.00

Adres : The Marmara Taksim Hotel, Opera Salonu / İstanbul

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir