Dünya devi %100 paylaşım sistemi ile Türkiye’ye giriyor!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Gökhan Taş, “Ne yapmamız ve ne yapmamamız gerektiğini iyi biliyoruz, sahadan geldik. Türkiye pazarını, konut ve ticari danışmanlık tecrübemizle yakından tanıyoruz. Amacımız, edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri dünyanın bu konudaki en saygın ve deneyimli markasının tecrübeleri ile birleştirerek Coldwell Banker’ı dünyada olduğu gibi Türkiye’de de lider yapmaktır.” dedi.

Ayrıca: “Şu anda gayrimenkul danışmanlık sektöründeki markaların ve firmaların çoğunluğu franchise şirketi konumunda. Bizim amacımız ise müşterilerine en yüksek kalitede hizmeti, kendini işine ve müşteri memnuniyetine adamış gayrimenkul danışmanları ile verebilmek. Bunun yolu, Coldwell Banker kültürü ile bütünleşecek ofis ve danışman seçimi ve eğitiminden geçiyor. Geçmişte bizim elde ettiğimiz başarıları elde edecek yeni, güçlü ve etkin ekipler yaratmak istiyoruz.” açıklamasında bulundu.

Gökhan Taş,” Bir dünya markası olarak Türkiye’ye ilk kez %100 kazanç paylaşım modelini getiriyoruz. Amacımız, Coldwell Banker ofislerimizin ve danışmanlarımızın; hem daha çok kazanmalarını hem kalıcı olmalarını hem de performanslarının karşılığını tam olarak almalarını sağlamak.” dedi.
Ayrıca: “Coldwell Banker, uluslararası alanda ülkeler arası gayrimenkul satış işbirliğinin en çok gerçekleştiği dünya markası. Ülkemiz ise şu anda özellikle yabancı yatırımcılar ve son kullanıcılar için cazibe merkezi konumunda; amacımız, markamızın sahip olduğu uluslararası network’ü kullanarak ülkemizdeki yabancılara satış konusunda da lider olmak” olduğunu söyledi.

Gökhan Taş, Coldwell Banker’ın Türkiye’ye yeni giriyor olmasının hem sektördeki profesyoneller hem de sektöre yeni girecek girişimciler için tercih ettikleri bölgede ofis açma olanağı sağladığını ve bu fırsatı değerlendirmeleri gerektiğini belirtti.

Gökhan Taş, toplantının sonunda Türkiye’deki gayrimenkul sektöründe değişim ve dönüşüm hareketliliğinin neredeyse bütün şehirlerde olduğunu, bunun sektörde faaliyet gösteren ve sektöre yeni girecek girişimciler için çok büyük avantajlar sağlayacağını söyledi.

www.coldwellbanker.com.tr
www.coldwellbanker.com
www.cbcworldwide.com
www.coldwellbankerpreviews.com
www.coldwellbankerconcierge.com
www.coldwellbankermortgage.com

ilhan ÇAMKARA / Emlak Lobisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir