Emlak Zengini Yakışıklı Oyuncu

- Kategori: Emlak Magazin
Ozan Güven oynadığı dizi, film ve reklamlarla hayran kitlesini düzenli olarak büyütüyor. Esprili ve yakışıklı oyuncu aynı zamanda kuralları olan bir baba…

Tercihlerinde seyirciyi ters köşeye yatırma kaygısı taşımayan projeleri seçen oyuncu, analitik zekâsı sayesinde Cem Yılmaz’la da uyumlu işler ortaya çıkarıyor. Kazancını her zaman en iyi şekilde yönetmeyi bilen Güven, Levent’te yaşıyor. Eşinden ayrı olan yakışıklı oyuncu bulduğu her fırsatta oğluyla zaman geçirmeyi tercih ediyor.

  • Son dönemde Cem Yılmaz ve arkadaşlarına uyarak Levent’te ev alan oyuncu, gayrimenkul tercihlerini yerli yatırımlardan yana kullanıyor.

Yatırımlarını emlaktan yana kullanan Ozan Güven, kazandığı tüm parayı emlak piyasasında değerlendiriyor. Dekor ve mimari tasarım işleriyle de ilgili olan oyuncu, yeni aldığı evlerde ufak detayları değiştirerek kendi dokunuşlarını yansıtmayı da ihmal etmiyor.

Oyunculuk dışındaki zamanını; gayrimenkul işine ayıran Ozan Güven, Anadolu Yakası’nın yanı sıra sahil bölgeleriyle de yakından ilgileniyor. Sadece Türkiye’de değil; tatil için gittiği yerlerde de izleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Güven, son olarak gittiği Bodrum’da da sokaklarda rahatça yürüyemedi. Tercihlerini markalı konut projeleri yerine; butik projelerden yana kullanan oyuncu, geleceğini garanti altına almak için emlak yatırımı yapmayı tercih eden ünlüler arasında yer alıyor.

Türkiye’ye döndükten sonra; adı Ozan Güven’le aşk dedikodularına karışan Meryem Uzerli de; Acarkent’ten villa kiralama fikrinden vazgeçerek; Levent’te oyuncuya komşu olmayı tercih etti. Aylık 15 bin dolar kirayla 8 odalı bir ev kiralayan güzel oyuncunun evinin; Güven’in evine sadece 100 metre mesafede yer aldığı söyleniyor.

Beşiktaş ve Nişantaşı’nda ayakkabı mağazası da olan oyuncu; yatırımlarını geliştirmek için perakendecilikten de vazgeçmiyor. Tatillerinde de Cem Yılmaz’dan ayrılmayan oyuncu; içinde Zafer Algöz ve Özkan Uğur’un da olduğu grupla birlikte hareket etmekten keyif alıyor.

Facebook Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Silikon Vadisi’nin Efsane Zengini

Netscape’in kurucusu Jim Clark, Florida Palm Beach’teki malikânesini