Erzurum MNG Residence görücüye çıktı!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Turizm, otelcilik, havacılık, ulusal kargo taşımacılığı, hava taşımacılığı medya, enerji ve inşaat gibi bir çok sektörde faaliyet gösteren MNG Holding, Erzurum’un en büyük konut ve AVM projesini hayata geçiriyor
Türkiye’nin en büyük holdingleri arasında yer alan MNG Holding, inşaat sektöründeki yatırımlarına devam ediyor. İstanbul Halkalı’da inşasına devam ettiği MNG Blue Boutique projesinin ardından Erzurum’un en büyük projesini MNG Residence markasıyla lanse ediyor.

26 Eylül Perşembe günü satış ofisinde düzenlenen basın toplantısında görücüye çıkan MNG Residence, Erzurumluların büyük beğenisini topladı.

Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Dubai, Cezayir, Libya, Oman, Suudi Arabistan, Katar ve Bulgaristan’da inşaat projeleri gerçekleştiren MAPA İnşaat, MNG Residence‘ın yüklenici firması olarak öne çıkıyor.

158 METREKARE 3+1 DAİRELER 320 BİN TL

Bölgenin en gözde konut projesi olarak öne çıkan MNG Residence, 3 blokta 3+1 ve 4+1 daire tipinde, 460 konuttan oluşuyor. Dairelerin 158 metrekare ile 210 metrekare arasında değiştiği MNG Residence‘ da; 3+1 dairelerin fiyatları 320.000 TL’den başlıyor.

Anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 aya kadar %0,89, 120 aya kadar ise %0,90 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor.

68.000 metrekarelik arsa alanında gerçekleşecek projenin 21.300 metrekaresi yeşil alana ayrıldı.

Bayan ve Erkek sosyal tesis alanları birbirinden ayrı olarak tasarlandı. Bayanlar için sosyal alanlar 22 katlı her bloğun en üstünde konumlandırıldı. Dört mevsim kullanılabilecek yüzme havuzları, Sauna, Fitness center, soyunma odaları, toplantı salonları, seyir ve güneşlenme terasları bayanlara ayrıldı.

Erkeklere içinse 1.250 metrekarelik farklı bir alanda aynı sosyal imkanlar sunulacak. Ayrıca erkek sosyal tesis alanında bir de lokal cafe olacak.

Çok amaçlı açık spor alanı, 450 Metrekarelik kreş, yeşil alanlar, tartan zemin koşu ve yürüyüş yolları, üstü kapalı çocuk oyun alanları, açık hava dinlenme alanları, süs bitki havuzları bulunacak.

Erzurumun kış şartları için özel olarak planlanmış ısıtma rampalı kapalı otopark girişleri, kapalı otoparklardan, her binada bulunan 4 adet (1 asansör yük ve hasta sedyesi taşıyabilme kapasitelidir.) asansörle dairelere ulaşılabilecek.

Yüksek derecede ısı ve ses yalıtımı, güvenlik kontrollü araç ve yaya girişi, 24 saat teknik ekip ve destek, 24 saat %100 daire içi beslemeli kesintisiz elektrik sağlayan jeneratör sistemi, su depoları, merkezi ısıtma (pay ölçer sistemli), blok girişlerinde kameralı otomasyon sistemleri, uydu tv ve internet data sistemleri, yangın söndürme güvenlik sistemleri, daire içlerinde ve ortak alanlarda yangın önleyici spring sistemleri uygulanacak.

ŞEHRİN EN BÜYÜK AVM’Sİ

MNG Residence ve MNG Mall, Erzurum’ un merkezi, Terminal caddesi üzerinde, eski otogarın arsasında, yatırımcılarıyla buluşuyor.

MNG Mall’da Türkiyede ilk olarak sadece Erzurum’ da , Gelişim çağında olan çocuklar 5.000 metrekarelik bir alanda Edutainment Center = Eğitici Eğlence Merkezi”ni tanıyacaklar. Bu alanda her şey çocuklara özgü boyutlarda ve çocukların yeteneklerini keşfedecekleri özel oyunlarla dolu olacak. Çocuklar 100 ün üzerinde uzman eğitmenlerin denetimi ve gözetiminde, özel yöntemlerle eğlenirken eğitilecekler mesleklerini seçecekler. Mimarlıktan Doktorluğa, mühendislikten öğretmenliğe bütün meslekleri tanıyacaklar, dokunarak öğrenecekler ve kendi yeteneklerini gün ışığına çıkaracaklar. Bu merkezde çocuklar daha ilkokul çağında mesleki yeteneklerini ve mutlu olacakları mesleği belirlemiş olacaklar.

MNG Mall AVM’ yi önemli kılan başka bir özelliğide gençler için. Roll House ve Eğlence Merkezi’inde bowling, bilardo, masa tenisi, müzik stüdyosu playstation cafe ve benzerleri gibi bir çok oyun bulunacak.

AVM’de bunun yanında, gıda market, teknoloji market, yapı market, department store, spor market, mağazalar ve sinema salonları ile Erzurumluların hizmetinde olacak. Projede ayrıca 500 kişilik Edirne Selimiye mimarisinde bir de cami yapılacak.

PROJE DETAYLARI

Projenin Adı: MNG Residence

Lokasyon: Erzurum, Terminal Caddesi, Eski otogar alanı

Yapımcı Firma: MNG Holding, ( Mapa İnşaat ve Tic. A.Ş)

Arsa Alanı: 68.000 m2

Toplam Yeşil Alan : 21.300 m2

Mimarlık Ofisi: Targem Mimarlık

Toplam Konut Sayısı: 460

Toplam Otopark Sayısı: 774

Konut Tipleri: 3+1, 4+1

Teslim Tarihi : 2016 yılı ikinci yarısı

Konut Metrekareleri: 158 m2 – 210 m2

Ödeme Planı: Minimum %25 peşin, %75 Banka Kredili

Projedeki Faiz Oranları: 60 ay’a kadar %0,89 – 61 ay 120 ay arası %0,90

Projede çalışılan Banklar: T.Garanti Bankası A.Ş. ve Bank Asya

Satış Ofisi: Terminal Caddesi, Eski Otogar Karşısı, Yakutiye – ERZURUM

Telefon: 0442 238 20 00

Web Sitesi: www.mngresidence.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir