Etkinlik

Emlak Haberleri Etkinlik

1 Aralıkta Önemli Bir Zirve Var!

Gayrimenkul ve Yatırımlarda Liderler Zirvesi, 1 Aralık 2016 tarihinde yapılacak. Gayrimenkul ve Yatırımlarda Liderler Zirvesi, Lefkoşa’da düzenlenecek. Zirvenin gerçekleşeceği mekân, Lefkoşa Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kongre Salonu. Bu zirvede en önemli konu olarak Kuzey Kıbrıs Fırsatları olarak biliniyor. Kuzey Kıbrıs son yıllarda ” Parlayan Yıldız ...
Devamını Oku 0


Etkinlik haberleri ile ilgili genel bilgilendirmeler, yeni yapılmış etkinlikler veya yapılması planlanan; tüm etkinlikleri herkesten önce öğrenmeniz mümkündür.

Özel günler için yapılan etkinlikler, yapılan davetler, planlanan yemekler, yapılmış olan görüşmeler ve toplantılar gibi tüm haberler ve çok daha fazlası; bu kategorimizde sizler için özenle hazırlanıyor ve tüm gerçekliği ile sitemizde yer alıyor. Takip ettiğiniz etkinlikle ilgili haberleri kategorimizde yapılacağı kesinleşmiş olan etkinlikler veya mevcut yapılmış olan etkinlikler paylaşılmaktadır.

Etkinlik

Doğruluk payı olmayan hiçbir haber kategorilerimizde yer almamaktadır. Son yapılan etkinlikleri veya canlı haberleri almak isterseniz de yine aynı kategoriye ait olan son dakika haberlerini takip etmeniz halinde görebileceksiniz. Sizlerde etkinliklerden, etkinlik içeriklerinden, katılımcılardan ve sonuçlarından haberdar olmak istiyorsanız bizler ile birlikte doğru haberleri en doğru zamanda alabileceksiniz. Proje Lansman olarak en temel ilkemiz en güncel ve en yeni haberin sunumunu yapmaktır. Bu bağlamda sitemizde yer alan haberlerin tümü gerçek ve özgündür. Sizde bizi takip ederek son dakika haberlerini anlık olarak okuyaiblirsiniz.