Gist Park Konutları Kapılarını Açıyor!

- Kategori: Proje Haberleri
Gist Park, eşsiz manzarası, modern mimarisi ve özel konumuyla İstanbullularla buluşuyor. Esenyurt, E-5 yan yol üzerinde yer alan proje ulaşım seçenekleri açısından oldukça geniş imkânlara sahip.

Saadet Dere mevkiinde yer alan proje, metrobüs durağına yürüme mesafesinde yer alıyor. 3 bin 200 metrekarelik arsa üzerinde yer alan Gist Park çalışması 14 bin 500 metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip. 3 blok üzerinde yükselen proje, 99 daire ve 6 işyerinden oluşuyor.

  • Açık yüzme havuzu,
  • Ekolojik peyzaj düzenlemeleri,
  • Kapalı otoparkı,
  • Güvenlik hizmetleri ve
  • Seçkin mimari tasarımıyla fark yaratan proje, konforlu bir yaşamın anahtarını yatırımcısına sunuyor.

Gist İnşaat tarafından hayata geçirilen proje İstanbul’un son dönemlerde yükselen semtlerinden birisi olan Esenyurt’ta yükseliyor. En düşük konut fiyatının 210 bin TL’den başladığı projede büyüklük ve konuma göre değişen fiyatlar mevcut. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipinden oluşan 99 evde kısa zaman içinde yaşam da başlayacak.

         Doğaya Duyarlı Bir Proje

Mevcut ve gelecekteki oluşacak ihtiyaçları en ideal şekilde karşılayabilecek şekilde tasarlanan Gist Park, insana ve doğaya duyarlı olarak projelendirilmiş. Yaşam kalitesinin yüksek olduğu inşaat çalışmasında konfor en önemli başlık olarak tespit edilmiş. Kapalı otopark imkânı sayesinde özellikle çocukların ve yaşlıların kendini güvende hissedeceği site içi alanlar, sakinliğin ve huzurun bir arada bulunmasına imkân veriyor. Geniş balkonları ve yerden duvara kadar olan camlarıyla ferah bir ev hayatı sunan daireler, aynı zamanda güneş enerjisinden de maksimum faydalanma özelliği gösteriyor. Gelişen ve İstanbul’a uzaklığının yanı sıra ulaşım seçenekleriyle de yakın olan Esenyurt’ta yükselen proje çevresinde yer alan alışveriş merkezleriyle de yüksek tempolu bir yaşam alanı kurulmasını sağlıyor.

Gist Park Daire Planları

4 farklı tipten oluşan 1+1 daireler 59 ila 72 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. 2 farklı tipten oluşan 2+1 daireler 72 ila 110 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. 2 farklı tipten oluşan 3+1 daireler 118 ila 132 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Bahçeli dairelerin yanı sıra normal kat planlarında da öncelik kullanıcı konforu ve kalitesi ön planda tutularak gerçekleştirilmiş.

Planlı yapısıyla kendi içinde her türlü konfora sahip olan projede alışveriş için ayrılan üniteler, evinden uzaklaşmadan ihtiyaçlarını karşılamak isteyen Gist Park yaşayanları için özel olarak planlanmış. Köşe konumu ve yeşillikler içinde kalan bloklarıyla bölgede hemen göze çarpan proje, metrobüsün bölgeden geçmesi sebebiyle istenen her yere kolay ve hızlı ulaşım imkânı sağlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir