Günışığı Konakları ‘dan bahar fırsatı

- Kategori: Emlak Haberleri

Şehir ile doğanın bütünleştiği göl ve deniz manzaralı konaklar sahiplerini bekliyor…

Güvensa Yapı tarafından Büyükçekmece – Hadımköy bölgesinde inşaat edilen Günışığı Konakları, 265.838 m2 arazi üzerinde toplamda 121 konak ile Panorama ve Pruva mahallelerinden oluşmaktadır. Her biri 3 kattan oluşan Sultan Sarayı 1.382 m2, Şehzade Kasrı 1.190 m2, Nazır Köşkü 915 m2,Paşa Konağı 650 m2, Sadrazam Konağı 570 m2 olmak üzere 5 konak tipine sahip projede her konak 2000 m2 ile 3000 m2 arazi üzerinde konumlandırılmıştır.

Çevresi açık bir konuma sahip olan proje, eşsiz deniz ve göl manzarası ile vadinin tek butik müstakil konak projesi olma özelliği ile şehrin gürültüsünden uzak keyifli bir yaşam olanağı sunuyor.

30 Ay Vade 0 Faiz

Sınırlı sayıda bulunan konaklar natamam ve tamam olarak 850.000 $’ dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Anlaşmalı bankalardan kullanılacak konut kredisinin yanı sıra şirket bünyesinde de vade imkanı sunan Güvensa Yapı, %30 peşin 30 ay vade sıfır faiz imkanı ile kişiye özel esnek ödeme seçeneklerini de sunuyor.

24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, konakların her birine güvenlik merkezi ile doğrudan bağlantılı telefon sistemi ve konusunda uzman güvenlik ekibiyle etkin koruma altında olan Günışığı Konakları’nda, k9 köpekleri ile de sürekli devriyede olan güvenlik ekibi hizmet veriyor.

A Kalite Hizmet…

3.500 m2 arazi üzerine kurulu olan sosyal tesislerde her ayrıntı düşünülmüş ve titizlikle uygulanmıştır. Tesislerde yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, fitness ve sguash salonu, çocuk oyun odaları gibi imkanlar bulunmaktadır. Ayrıca, her türlü acil durumda 24 saat hizmet veren bir klinik ve eczane hizmetinin yanı sıra her ihtiyaca cevap verebilecek bir alışveriş merkezi de sakinlerin hizmetine sunulmuştur.

Yüksek inşaat kalitesi ile konfor ve güvenliği bir arada sunan Günışığı Konakları, hem şehir hayatını hem de doğayı bir arada yaşamak isteyen müşterilerini uygun ödeme seçenekleri ile konut sahibi olmaya davet ediyor.

Satış Ofisi: 0212 850 81 95 / www.gunisigikonaklari.com

Güvensa Yapı:

İnşaat sektöründeki tecrübe ve birikimi ile estetik, sağlam, güvenilir ve konforlu yapılar üreten Güvensa Yapı; birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Güvensa Yapı dayanıklı yapılar üretmenin yanında, fonksiyonelliğe ve satış sonrası müşteri memnuniyetine de özel bir önem vermektedir. Bu doğrulta çalışmalarını sürdüren Güvensa Yapı; Günışığı Konakları projesiyle inşaat sektöründe hızlı ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Tamamlanan Projeler:

Hisar Evleri (Hadımköy – Büyükçekmece) , Tulipa (Hadımköy – Büyükçekmece),Sancak Evleri (Hadımköy – Büyükçekmece)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir