Halkbank ile Uygun Faizlere Canım Evim Konut Kredisi

- Kategori: Konut Kredisi

Hayalinizdeki eve kavuşmak istiyorsanız Halkbank hayallerinizi gerçeğe kavuşturuyor. Halkbank müşterilerine kolaylık sağlamak için birçok özel kredi hazırlıyor ve bunları en uygun faiz oranları ile hizmete sunuyor. Ticari hayatınızda başarı sağlamak için çekeceğiniz kredileri Halkbank’tan çekebilir, konut ve taşıt kredileri içinde Halkbank’ı tercih edebilirsiniz.

Ev alacak kişileri çok mutlu edecek Halkbank ‘Canım Evim Konut Kredisi’ yalnızca aylık %1.04 faiz oranlarından başlıyor. Aylık faiz oranlarının çekilen krediye göre küçük farklarla değiştiği bu kredi sisteminde dileğiniz eve kısa sürede kavuşabilir, borcunu ise istediğiniz vadede ödeyebilirsiniz. Halkbank Canım Evim Konut Kredisi ile borcunuzu 180 aya kadar süren vadelerde ödeyebilirsiniz. İhtiyaçlarınız için kredi sınırı ise bulunmuyor.

Aylık 1.04’den Başlayan Faizlerle Ev Sahibi Olun

Aylık %1.04’den başlayan faiz oranları seçeceğiniz vade sayısına göre değişmektedir. Örnek bir hesap gösterecek olursak 100.000 TL kredi çekmek istediğiniz zaman vade süresi olarak 120 ay tercih ettiğinizde aylık faiz oranınız %1.04 olacak iken vade süresini 180 ay olarak tercih etmeniz halinde ise aylık ödemeniz gereken faiz oranı %1.09 olmaktadır.

Halkbank müşterilerine çok sayıda bireysel konut ve taşıt kredisi hizmeti sunmaktadır. Bu kredilerin tamamı hakkında detaylı bilgi için bakayı arayabilir ya da Halkbank şubelerinden birisine gidebilirsiniz. Yüz yüze görüşme ile konut kredisi için ödeyeceğiniz tüm ücretleri öğrenebilir, bilgi alabilirsiniz. Ödeyeceğiniz kredinin toplam masrafı içine Ekspertiz ücreti, ipotek tahsis ücreti ve vergiler yıllık toplam maliyetin içine eklenmekte ve size ödeyeceğiniz kredi miktarı net bir biçimde açıklanmaktadır.

Kredi Başvuruları İçin Bankaya Başvurun

180 ay vade ile ödeyebileceğiniz Halkbank Canım Evim Konut Kredisi fırsatından faydalanmak için bankanın internet şubesini kullanabilirsiniz. Başvuru için yüz yüze görüşmeyi tercih ediyorsanız o halde size en yakın Halkbank şubesine başvuruda bulunabilirsiniz.

Halkbank Canım Evim Konut kredisini ödemek için size iki seçenek sunulmuştur. Borcunuzu isterseniz her ay isterseniz de 3 aylık ödeme şekli biçiminde geri ödeyebilirsiniz. Halkbank konut kredisi borç ödeme programı için kazancınıza göre serbest ödeme şekli biçiminde de tercih edebilirsiniz. Bunun için banka ile görüşme yapmalı, şartlar hakkında bilgi almalısınız. Konut kredisi için zorunlu deprem sigortası şartı bulunmaktadır. Halkbank Canım Evim Konut Kredisi için gerekli olan evrakları öğrenmek için müşteri danışma hattı ile görüşebilir ya da bankaya giderek bilgi alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir