Helenium Garden’da 69 bin TL’den başlıyor!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

İstanbul’un cazibe merkezlerinden Kurtköy Pendik’te konumlandırılan Helenium Garden’da konut fiyatları 69 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projeden, ister banka kredisi ile ister firma bünyesinde yer alan ödeme seçenekleri ile konut sahibi olmak mümkün.
11 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Helenium Garden, Başarır İnşaat güvrncesiyle hayata geçiriliyor. Stüdyo,1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan projede konutların büyüklükleri 40 metrekare ile 153 metrekare arasında değişiyor.

38 bin metrekare inşaat alanına sahip Helenium Garden, toplam 4 blokta 280 daireden oluşuyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na çok yakın mesafede konumlandırılan proje, 11 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

2014 yılının Aralık ayında konut teslimlerinin yapılması planlanan Helenium Garden projesinde metrekare birim fiyatları bin 900 lira ile 2 bin 500 lira arasında değişiyor.Projede, konut fiyatları 69 bin liradan başlıyor. Projeden, ister banka kredisi ile ister firma bünyesinde yer alan ödeme seçenekleri ile konut sahibi olmak mümkün.

Helenium Garden İletişim Bilgileri:

Web: http://www.basarir.com

Tel: 0216 702 10 00

Neşe AYYILDIZ/Emlak Lobisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir