Home Aves’e nasıl gidilir?

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

6 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Home Aves projesi, Kavi Yapı güvencesiyle Güneşli’de yükseliyor.
Basın Ekspres Yolu’na yakın mesafede hayata geçirilen Home Aves projesi, 212 AVM’ye 1 km, Starcity AVM’ye 2 km, TEM’e 2 km, E5’e 4 km, Atatürk Havalimanı’na 5 km ve Medipol Mega’ya 3 km uzaklıkta yer alıyor.

Home Aves Yol Tarifi:

E-5 karayoulundan Basın ekspres yoluna girdikten sonra Halkalı-Güneşli köprüsünden Güneşli istikametine doğru devam edilir.İlk trafik ışıklarından sola dönülüp,Koçman Caddesine kadar devam edilir.Sol tarafımızda Metro Grossmarket görülecektir.Sağa sapılıp ilk soldan Gülbahar Caddesine girilir.Gülbahar Caddesine girdikten yaklaşık 200 m. ilerledikten sonra AĞA LOKANTASI’nı ve Matraş Deri Outlet mağazasını geçtikten sonra trafik ışıklarını geçmeden Gürol Sokaktan sağa doğru LCW’nin bulunduğu köşeden girilir.Gürol sokağın bitiminde sağa dönüldüğünde HOME AVES Projesi görülecektir.

Tem otoyolundan Basın expres yoluna girdikten sonra İkitelli-Mahmutbey köprüsünden Mahmutbey istikametine doğru devam edilir.Köprü bitiminden 100 m sonra sağ taraftaki Evren Mahalles ve Sefaköy tabelaları istikametine yani Gülbahar caddesine girilir.200 m. İlerledikten sonra trafik ışıklarından sonra ilk soldaki sokak olan Gürol sokaktan LCW’nin bulunduğu köşeden girilir. Gürol Sokağın sonundan sağa dönüldüğünde HOME AVES Projesi görülecektir.

Home Aves İletişim Bilgileri:

Tel: 0212 503 28 37

Web: http://www.homeaves.com

Neşe AYYILDIZ / Emlak Lobisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir