İstanbul Boğazı altına inşaa edilecek Tüp Geçiş projesi için ihale

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

İstanbul Boğazı’na yapılması planlanan Tüp Geçiş proje, yapım, işletme devri işi yapım dönemi müşavirlik hizmeti 17 Aralık tarihinde yapılacak ihale ile tanzim edilecek.

Başbakan Erdoğan tarafından İstanbul’a ikinci Marmaray olarak adlandırılan, İstanbul Boğazı’na Tüp Geçit projesi için çalışmalar devam ediyor.

Bu kapsamda Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından müşavirlik hizmetlerini yapacak firmayı belirlemek adına bir ihale açıldı.

6 Kasım tarihli 28813 sayılı Resmi Gazete’de yer alan ilana göre İstanbul Boğazı’na yapılması planlanan Tüp Geçiş proje, yapım, işletme devri işi yapım dönemi müşavirlik hizmeti 17 Aralık tarihinde yapılacak ihale ile tanzim edilecek.

İhale ile ilgili detaylı bilgi aşağıda yer almaktadır.

İSTANBUL BOĞAZI KARAYOLU TÜP GEÇİŞİ PROJE, YAPIM, İŞLETME VE DEVRİ İŞİ YAPIM DÖNEMİ MÜŞAVİRLİK HİZMETİ YAPTIRILACAKTIR

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğünden:

İhale Konusu

İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Proje, Yapım, İşletme ve Devri İşi Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmeti

İhale Dosyası Satış Bedeli (KDV Dahil)

Geçici Teminat Tutarı 1.000.-TL Teklif Bedelinin en az %3’ü

İhale Tarih/Saati 17.12.2013 Saat: 10:00

1 – “İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Proje, Yapım, İşletme ve Devri İşi Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmeti” işinin ihalesi; 17.12.2013 günü saat 10:00’da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü Konferans Salonu’nda İhale Komisyonu huzurunda kapalı teklif alma usulüne göre yapılacaktır.

2 – İhalenin Konusu: İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Proje, Yapım, İşletme ve Devri İşi Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmeti”dir.

3 – İstekliler; ihale dosyasını Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü Demiryolları Yapım Daire Başkanlığı Kat: 9’da ücretsiz olarak görebilirler. İhaleye ilişkin ihale dosyası satış bedeli (KDV Dahil) 1.000.-TL’dir. İhaleye katılmak isteyen istekliler, dosya bedelini Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Merkez Saymanlık Müdürlüğü’ne yatırmalarını müteakip, aldıkları makbuz karşılığında Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü Demiryolları Yapım Daire Başkanlığı’na müracaat ederek ihale dosyasını alabileceklerdir.

4 – İstekliler söz konusu işte Teklif tutarının %3’ünden az olmamak üzere istedikleri miktarda Geçici Teminat Mektubu sunabileceklerdir. Teminat olarak kabul edilebilecek değerler, İdari Şartname’nin 26. Maddesinde belirtilmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir