Kalabalık Apartman Hayatından Sıkılanlara Özel Proje: Palmiye Park Fiora

- Kategori: Proje Haberleri
İzmir’de yeni bir ‘’ Palmiye Park ‘’ projesi daha hayata geçiyor. Menemen’in gözde bölgesi Ulu Kent’te inşa edilen Palmiye Park Fiora, kalabalık apartman hayatından sıkılanlara özel imkânlar sağlıyor.

“İzmir’in bahçesi” sloganıyla fark yaratan Fiora’da müstakil yaşama yakın  tasarımlar projelendirilmiş. Özellikle çocuklu ailelerin ilgisini çeken yaşam biçimi,

  • Bahçeli veya teraslı ve 5 metrelik tavan yüksekliğine sahip iki katlı ferah bloklardan oluşuyor.

Genellikle oturum amaçlı olarak tercih edilen Palmiye Park Fiora İzmir’de her yere yakın.

         Bahçeli ve Az Katlı Yapılaşma

Özgür, yenilikçi, zengin, ferah ve değerli yaşam alanları yaratan proje, İzmir’in genel gayrimenkul fiyatlarına bakıldığında %15 daha değerli. Ulu Kent’te yer alan projenin amortisman süresi yaklaşık olarak 20 yıl. En düşük daire seçeneğinin 310 bin TL olduğu projede alternatifler 580 bin TL’ye kadar yükseliyor. Banka kredisine uygun olan Palmiye Park Fiora evlerinde firma bünyesinde iki yıla kadar vade imkânı da sunuluyor.

Unutulmaya yüz tutan komşuluk ilişkilerinin güçlendirilmesine imkân tanıyan projede, yemyeşil bir site size, çocuklarınıza ve sevdiklerinize güvenli oyun ve yaşam alanları sunuyor. Hayatınızda trafik karmaşasının olmadığını ve etrafınızın yüksek apartmanlarla çevrilmediğini hayal edebiliyor musunuz?

         Proje Hakkında Bilinmeyenler

CDS Yapı ve Ege Yapı ortaklığı imzası taşıyan Palmiye Park Fiora projesi toplamda 40 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Yatay mimarisiyle dikkat çeken projede

  • 1+1 daireler 51 ila 84 metrekare,
  • 2+1 bahçe dubleksler 120 metrekare,
  • 2+1 teraslı loftlar 100 ila 123 metrekare,
  • 3+1 teraslı loftlar 143 metrekare,
  • 4+1 bahçeli dublekslerse 166 metrekare büyüklüklerde tasarlandı.

İzmir’in yeni bahçesi; Palmiye Park Fiora apartman hayatından sıkılan ve çocuğunu özgür bir ortamda büyütmek isteyenler için planlanmış. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipine sahip 156 dairenin yer aldığı projede, lansmana özel fiyatlar 60 ay 0 faiz imkânıyla evini değiştirmek ya da yenilemek isteyenlerle buluşuyor.

Sosyal olanaklarının yanı sıra eğitim kurumlarından sağlık merkezlerine, alışveriş caddelerinden şehir merkezine kadar her türlü mekâna kolay ve hızlı ulaşım seçenekleriyle zengin bir yaşam imkânı sunan Palmiye Park Fiora yatırımcısına kazançlı bir gelecek vaat ediyor. Park Mare, Park Sole, Park Renova, Park Teras, Park Zirve Kent, Park Gaziemir ve Park Goya İzmir’de bulunan diğer Palmiye projeleri arasında sayılabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir