Kira Getirisi Denge Towers Kadar Yüksek!

- Kategori: Emlak Haberleri
Denge Towers

Alışveriş merkezinin üstüne konumlanmış olan Denge Towers yaşam alanları ile siz de hayalini kurduğunuz düzene ulaşabilirsiniz.

Her Şey Elinizin Atında Olacak..

Birbirinden ünlü mağazalar bir adım ötenizde ve alışveriş keyfinden önce çocuklarınız ile güvenle oyun sahalarında oyun oynayabilecek, basketbol için hazırlanmış bölgede stres atabilecek ya da yürüyüş sahalarında doğanın tadını çıkarabileceksiniz.

Denge Towers

Arkadaş Toplantılarınızı Verandada Yapmak Ne Hoş Fikir!

Misafirlerinizi doğayla iç içe olan verandanızda karşılayabilir ve güzel anılar biriktirebilirsiniz. Denge Towers yaşamına ortak olmak ise çok kolay! Hem de ayda 2500 TL kira getirisi garanti ediliyor. Bu fırsat kaçmadan kulenizde yerinizi ayırtmalısınız. İster yatırım ister yaşam odaklı olsun krallara layık merkezde sizin de yeriniz olsun!

Sancaktepe’de Eviniz Her Yere Yakın!

Denge Towers konum olarak Kartal, Ataşehir ve Çekmeköy’e komşu olan Sancaktepe’de! Köprülere ulaşmak isterseniz 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne sadece 18 ve FSM’ye 20 dakika uzaklıkta. Tem bağlantı yolunu kullanmak ise yalnıza 2 dakika! Bunlar dışında: Marmaray, Sabiha Gökçen Havaalanı, otobüs harları ve metroya çok yakın.Üstelik hızlı tren Halkalı ve Gebze arasında kesintisiz ulaşım sağlıyor.

Denge Towers Sosyal Yaşam, İş ve Evi Bir Araya Getirdi!

Ticaret merkezi, daireler, cafe ve restaurantlar, kocaman bir alışveriş merkezi sizinle mimari açıdan oldukça şık dizayn edilmiş Denge Towers ile birlikte!

Ortalama daireler ise 1+1, 2+1 ve 3+1 konseptinde! Örn 1+1 A modeli, 72 m2 civarında hesaplanmış ve ideal büyüklükte sunulmuş. Salon ve mutfak bir arada dizayn edilmiş olmasına rağmen ferah bir tasarım ile hayata geçirilmiş. Toplamda salon ve mutfak için 22 m2 yer ayrılmış. Yatak odası için 9 m2, banyo için 5 m2, balkon için 8 m2 ve depo alanı ise 4 m2 olarak tasarlanmış.

Her ihtiyaca uygun, home ofis şeklinde de kullanabileceğiniz seçenekler ile Denge Towers tam size göre!

Ödeme planları ve detaylı bilgiler için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Formu Doldurmak İçim Tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir