Kışa Özel Sar Panjur Konut Kredisi Vakıfbank’ta

- Kategori: Konut Kredisi
120 aya varan vade seçenekleriyle halinizden anlayan Vakıfbank, uygun faiz oranlarıyla da sarı panjurlu bir eve sahip olmak isteyen herkese kucak açıyor.

Azalan Taksitli Sarı Panjur;Kredi taksitlerinizi ilk aylarda daha yüksek ödeyip sonraki aylarda düşürerek rahatlamanıza imkân veren bir üründür. 120 aya varan vadelendirme seçeneğinden yararlanılabilir. Teminat olarak satın alınacak evin ipoteği yeterli olur.

Kentsel Dönüşüm Kredisi; konutlarını yeniden inşa etmek isteyen konut sahiplerine yöneliktir. Konutu riskli yapı ilan edilen ve farklı bir ev satın almak isteyenler de bu seçenekten yararlanabilir. Kentsel dönüşüm kredisi kullanacak müşteriler ödemelerini eşit taksitli veya bitmiş konutkredilerinde 12 ay, yapım kredilerinde ise 24 ay sadece faiz ödemeli olarak gerçekleştirebilir.

Ara Ödemeli Sarı Panjur;Yıl içerisinde müşterinin kendi belirlediği aylarda taksit tutarlarınızı daha fazla ödeyerek diğer ayların taksitlerini düşürme imkânı veren bir üründür. Teminat olarak satın alınan evin ipoteği yeterlidir. Ancak banka gerekli gördüğü takdirde ilave teminat talep etme hakkına sahiptir.

Anapara Sabit Sarı Panjur; kredi taksitlerine ait anapara tutarının vade boyunca aynı olmasını talep ederek ödemelerin giderek azalmasına imkân veren bir üründür. 120 aya kadar uzayan vadelerden yararlanmak mümkündür. Erken ödeme yapıldığı takdirde; ilgili kanun kapsamında, kredinin kalan vadesi 36 ay ve altında ise erken ödenen tutarın %1’i, 36 ay üzerinde ise %2’si kadar erken ödeme tazminatı alınır.

Masrafsız Sarı Panjur; ev kredisi için dosya masrafını ödemeyip en uygun faiz oranından taksitle ödeme imkânı veren bir üründür.

Periyodik Ödemeli Sarı Panjur;Her ay düzenli bir geliri olmayan ve belirli periyotlarda kazanan müşterilere bu aylarda taksit ödeme imkân veren bir üründür.Kredi taksitlerinizin ödeme aralıkları maksimum 3 aydır.

Çevre Dostu Konut Kredisi

Evi de doğayı korusun isteyenler Çevre Dostu Kredi seçeneğiyle tanışabilirler. Kredi kullananlar adına bir fidan diken Çevre Dostu Konut Kredisi Vakıfbank’ın ayrıcalığını gösteren en özel üründür. Müşteri beklentilerini ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren banka, fidan dikimini belgeleyen Teşekkür Belgesini müşteri adreslerine gönderir. Bu kapsamda çalışmalarını TEMA Vakfıyla birlikte sürdüren banka, proje çerçevesinde Şanlıurfa, Konya ve Tekirdağ da VakıfbankSarı Panjur Ormanları oluşturmayı hedefler. VakıfbankSarı Panjur markasıyla çevre bilincini arttırmak adına çevre dostu konut projelerini de destekler. Vakıfbank, çevre dostu projelerde yer almakta olup, müşterilerine kredilendirme hizmeti sunar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir