Kolay Depo’dan Evden Eve Nakliyat Firmaları için Büyük Hizmet!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Evden eve nakliye hizmeti veren firmaların kısa süreli veya dönemsel depolama ihtiyaçları için kendi depo alanlarını açan Kolay Depo, bu uygulama ile oldukça dikkat çeken bir iş birliğine imza atıyor.

Türkiye’de çok yeni bir hizmet türü olan, eşya depolama sektöründe hizmet veren Kolay Depo, Türkiye’nin pek çok bölgesinde oluşturduğu depolama alanları ile nakliye firmalarına yönelik yeni bir hizmete başlıyor.

Şu anda 10 farklı ilde hizmet veren ve depolama alanları ile kişi ve kurumların eşyalarını ısı, ses, nem gibi zarar verici unsurlardan izole ederek güvenle saklama imkanı sunan Kolay Depo, depoculuk alanında elde ettiği uzmanlığını nakliyat firmalarının kullanımına açıyor. Taşıma ve nakliye kısımlarını tamamen bu firmaların uzmanlığına bırakarak, saklama-depolama aşamasında devreye giriyor. Nakliye firmaları, müşterilerinden gelen saklama talepleri üzerine yeni depolar oluşturmaktansa Kolay Depo uzmanlığı ile hazırlanan depoları kullanabiliyor.

Böylece bu firmalar nakliye maliyetlerinin yanı sıra depolama için ayrı bir yatırım yapmak zorunda kalmadan, uygun bütçeler ile depolama ihtiyaçlarına çözüm buluyor.

Kolay Depo kurucularından Egemen Döven, bu uygulama ile amaçlarının, evden eve nakliye hizmetinin yanı sıra, müşterilerine depolama hizmeti de veren firmaların maliyetlerini azaltmak olduğunu belirtiyor. Ayrıca “Nakliye hizmetinin yanında depolama hizmeti veremeyen firmalara da yeni bir iş kolu oluşturduk. Bu iş kolu ile bu firmalara yeni bir gelir kapısı açıyoruz” diyor.

Tüketici için de fayda sağladıklarının altını çizen Döven, tüketicinin aldığı bu hizmet kalitesini arttırıp standartların üzerine çıkardıklarını belirtiyor.

Tüm illerde bu hizmeti verebilme isteği ile ortaya çıkan “bayi ağı ile geliştirme” fikrine mevcut iş ortaklarının da destek olduğuna değinen Döven “Nakliye firmalarından gelen talepleri de göz önüne aldığımızda böyle bir kanalın ortaya çıkma zorunluluğu da doğmuş oldu. Uygulamaya geçirdiğimiz bu iş birliği ile hem gelen taleplere çözüm üretmiş, hem de her ilde bir depo oluşturma hedefimize yaklaşmış olduk dedi.

Kurulacak her iş ortaklığı kazan- kazan modeli ile firmalara özel biçimlendiriliyor…

Kolay Depo’nun başlattığı bu hizmetten yararlanmak oldukça kolay. Üstelik kazan kazan modeli temel alınarak, her firmanın ihtiyacına göre şekillendirilen anlaşmalar ile firmalar için maksimum fayda sağlanıyor. Firmaların bütçesi, kapasitesi ve hedeflerine göre çözümler sunuluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir