Konakkale Bosphorus güncel fiyatlar

- Kategori: Emlak Haberleri

8 adet mağazanın da hizmet vereceği Konakkale Bosphorus, Kipa AVM’ye 1,5 kilometre, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’ne 1,3 kilometre, havaalanına 4,5 kilometre, üniversite hastanesine ise 2 kilometre mesafede yükseliyor

Makro İnşaat ve Torkam İnşaat ortaklığında inşa edilen Konakkale Bosphorus, Çanakkale-Hamidiye Mahallesi’nde hayata geçiriliyor. Yüzde 5 peşinat, 120 aya kadar vade ile satışların devam ettiği Konakkale Bosphorus, 237 konuttan meydana geliyor.

Yüzde 80’i yeşle ve sosyal alanı ayrılan Konakkale Bosphorus‘ta 1+1’den 4+1 triplekse kadar farklı tip ve seçenekte daireler yer alıyor. 8 adet mağazanın da hizmet vereceği Konakkale Bosphorus, Kipa AVM’ye 1,5 kilometre, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’ne 1,3 kilometre, havaalanına 4,5 kilometre, üniversite hastanesine ise 2 kilometre mesafede yükseliyor.

Konakkale Bosphorus‘da spor salonu, açık yüzme havuzu, güneşlenme ve dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu ve yeşil alanlar mevcut. Her daireye 1 araçlık otopark alanının tahsis edildiği Konakkale Bosphorus, 7/24 güvenlik ile korunuyor. Kaykay pisti, yürüyüş alanları, basketbol sahası bulunan Konakkale Bosphorus, kapalı devre kamera sistemiyle donatılıyor.

Konakkale Bosphorus İletişim Bilgileri;

Web: http://www.konakkale.com.tr

Telefon: 444 45 43

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir