Koru Florya’dan Ramazan’a özel 60 aya 0 faizle!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Yüzde 1 KDV avantajlı konutların yer aldığı Koru Florya’dan daire sahibi olmak isteyenler için, Ramazan ayına özel hazırlanan ödeme planına göre; İş Bankası, Akbank, Albaraka Türk ve Halkbank’tan kredi kullanılarak 60 aya kadar 0 faizle vadelendirme imkanı sunuluyor.
Ödüllü mimarlık ofislerinden Brodway Malyan’ın ve Türk mimarlık ofisi Kraft Mimarlık’ın imzasını taşıyan Koru Florya projesi, Aydınlı Yapı, Keleşoğlu Yapı ve Metal Yapı tarafından Florya’da yükseliyor.

3+1, 4+1, 4+2, 5+1, 5+2 olmak üzere birbirinden farklı konut tiplerinin yer aldığı Koru Florya Evleri projesinde; büyüklükleri 150 ile 458 metrekare arasında değişen toplamda 298 konut bulunuyor.

6 katlı 7 blok halinde yükselenKoru Florya Evleri’nde konut fiyatları 1 milyon 200 bin liradan başlıyor, 4 milyon 500 bin liraya kadar yükseliyor.Yüzde 1 KDV avantajlı konutların yer aldığı projeden daire sahibi olmak isteyenler için Ramazan ayına özel hazırlanan ödeme planına göre; İş Bankası, Akbank, Albaraka Türk ve Halkbank’tan kredi kullanılarak 60 aya kadar 0 faizle vadelendirme imkanı sunuluyor.

Aralık 2013tarihinde teslim edilmesi planlananKoru Florya Evleri’nde; lobby cafe, AVM, ortak aktivite ve toplantı salonları, çocuk oyun alanları, Koru Florya health center, fitness center, pilates – yoga stüdyoları, kapalı yüzme havuzları, hamam / sauna / buhar odaları, masaj odaları gibi birçok alan yer alıyor. Ayrıca her katta yeşilliğin tadını çıkarabileceğiniz teraslar ve cumbalar da bulunuyor.

Koru Florya İletişim Bilgileri :

Web: www.kelesoglu.com

[emailprotected]/* */

Tel: 0212 541 90 03

Neşe AYYILDIZ / Emlak Lobisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir