Künye

İMTİYAZ SAHİBİ – GRANTEE

İnci TayyarFurkan Uğur Eren
info@projelansman.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ – EDITOR IN CHIEF

İnci Tayyar
info@projelansman.com

GAYRİMENKUL YATIRIM UZMANI – REAL ESTATE INVESTMENT EXPERT

İsmail Gökalp
ismail@projelansman.com

REKLAM REZERVASYON – ADVERTISING RESERVATION

Sedat Ali Uysal
reklam@projelansman.com

EDİTÖRLER – EDITORS

İnci Tayyar
inci@projelansman.com
Furkan Uğur Eren
furkan@projelansman.com
Ahmet Turan
ahmet@projelansman.com
Esra Selimoğlu
esra@projelansman.com
Sedat Ali Uysal
sedat@projelansman.com
Burak Selim
burak@projelansman.com

BASIN BÜLTENLERİ – PRESS RELEASES

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@projelansman.com

ADRES – ADDRESS

Dudullu Caddesi Küçükbakkalköy Mahallesi Brandium AVM
Ataşehir / İstanbul / Türkiye

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ – SOFTWARE and SYSTEM MANAGEMENT

Proje Lansman V4.0
Sitemiz kişisel haberlerinin yanısıra
faselis.com basın bültenlerine üyedir

www.projelansman.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. projelansman.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2016 projelansman.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları projelansman.com’a aittir. projelansman.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar projelansman.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. projelansman.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. projelansman.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the projelansman.com. However, sometimes the projelansman.com uses third parties to process your information. projelansman.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the projelansman.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the projelansman.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the projelansman.com and its services. When you use projelansman.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the sprojelansman.com cookies section of our full Privacy Policy.