Marmara Evleri 3’de 4+1 daireler 367 bin lira

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Marmara Evleri 3’de 4+1 daireler 367 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İhlas İnşaat Grubu tarafından Beylikdüzü‘nde inşa edilen 396 Daire ve 38 mağazadan oluşan Marmara Evleri 3‘de 7 blok bulunuyor. 47 bin 102 metrekare alana kurulan Marmara Evleri 3 projesinde İnşaat hızla ilerlerken kaba inşaatın büyük kısmı tamamlandı.

Marmara Evleri 3‘ün tamamı 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşuyor.

Tüm Daire seçeneklerinde yer alan giysi odaları ve Çamaşır odalarının yanı sıra 4+1 dairelerde büyük ilgi gören gardrop odası da Marmara Evleri 3‘ü farklı kılan bir diğer özelliği.

Marmara Evleri 3‘te bloklar arasında minimum 80 ila 90 metrekare mesafe bırakılarak sosyal yaşam alanlarına ve peyzaja geniş yer ayrılıyor. Benzer nitelikteki projelere kıyasla ekonomik seviyelerde tutulacak aidatlar da Marmara Evleri 3‘ün en büyük avantajlarından.

Marmara Evleri 3‘de;

3+1 daireler 377 bin liradan,

4+1 daireler 367 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede, kapalı Yüzme Havuzu, fitness salonu, sauna Fin hamamının yer aldığı sosyal tesisin yanı sıra, peyzaj alanı içinde yer alan oyun alanları ve kafe ile keyifli bir site yaşamı sunuluyor.

Tüm dairelere kapalı otoparklardan Asansör ile direk ulaşımın sağlandığı projede site içinde araç trafiği olmayacak. Tüm araçlar site girişinden kapalı otoparka inecek. Bu sayede site içerisinde araçsız bir bahçe ve çocuklar için güvenli bir alan oluşturulacak.

Marmara Evleri 3 İletişim Bilgileri;

Telefon: 0212 876 18 40

Web: www.marmaraevleri3.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir