Mavera Sarayları Akıllı Ev Sistemiyle Donatıldı

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Mavera Sarayları projesi, akıllı evlerle donatılıyor. Bu haberimizde Mavera Sarayları projesi ile ilgili konut bilgilerini bulabilirsiniz.

Mavera Sarayları Konut bilgileri

Lüks konut segmentinin zirvesinde olduğu kabul edilen Mavera Sarayları projesinde her daire için 15 metrekarelik özel bir bölüm bulunuyor. Binanın altında bulunan bu bölümde sıcak ve soğuk suyun yanında banyo ve tuvalet de mevcut. Bu alan, konut sahiplerine depo olarak sunulacak. Bunun yanında her daire için üç araçlık otopark bulunacak. Konutlar çift daire üzerinde inşa edilecek ve daireler 4+1, 5+1 ve 6+1 olacak. Konforu zirvede yaşamak isteyenlere hitap eden projede konutların genişliği 257 metrekareden başlıyor. 6+1 dairelerin en küçüğü ise 338 metrekare. Makro İnşaat tarafından hayata geçirilen ve Başakşehir projesinin 5’inci etabı olan bu proje 56 3 blok halinde konuttan oluşacak.

Akıllı Evlerle Gelen Konfor

Mavera Sarayları projesinde konutlarda dokunmatik ekranlı görüntülü interkom bulunuyor. Bu sistem aracılığı ile komşularla ücretsiz konuşma imkanı elde edilebiliyor. Ayrıca güvenlik merkezi ile de anında irtibata geçilebiliyor. Sistemde yangın ve hırsız alarmı da bulunuyor. Dairede su sensörü de mevcut. Bu sensör, su baskını olduğunda otomatik olarak devreye giriyor ve cep telefonunuzla güvenlik merkezine bilgi veriyor. Evden ayrılırken tüm aydınlatma sistemi tek butonla kapanabiliyor. Daire önlerinde kapı önü görüntüleme sistemi, bulaşık makinesi, ocak, fırın mikrodalga fırın ve davlumbaz, yüksek internet imkanı v e merkezi yerden ısıtma sistemi standart olarak sunulan projede lüks yaşam tüm ayrıntılarına kadar sağlanıyor.

Düşlediğiniz Hayatı Yaşayın

Osmanlı ve Selçuklu mimarisinden esinlenilerek yapılan konutlar günümüz mimarisi ile birleştirilerek muhteşem bir görüntüye sahip olarak tasarlanıyor. Cumbalı evlerde ise panoramik bir manzara sunuluyor. 25 Ekim tarihinde satışa sunulmayı hedeflenen konutlar genişlikleriyle dikkat çekiyor. İstanbul’un en gelişmiş bölgelerinden bir olan Başakşehir’de bulunan Mavera Sarayları, yaşam alanında rahatlığı isteyenlere düşledikleri hayatı sunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir