Meryem Uzerli Yeni Evinin Görsellerini Instagram Üzerinden Paylaştı

- Kategori: Emlak Magazin
Türkiye’de emlak yatırımı yapmaya devam eden güzel oyuncu, şimdi de Didim-Akbük’ten lüks bir villa satın aldı.

Yeni evi için deyim yerindeyse bir servet ödeyen Meryem Uzerli, Didim-Akbük’teki lüks villası için 12 milyon TL ödedi. Herkesin Hürrem Sultan olarak tanıdığı Meryem Uzerli emlak yatırımında hız kesmiyor. Muhteşem Yüzyıl dizisinin efsane oyuncusu, Kanuni Sultan Süleyman’ın zevcesi Hürrem Sultan, ününe ün kattıktan sonra emlak yatırımı yapmaya başladı. Yeni evi için ödediği rakamla magazin basınının dikkatini üzerine çeken yıldız, güzelliğinin yanı sıra yatırımları ile de herkesi etkiliyor.

         Türkiye’deki En Büyük Yatırımı

Güzel oyuncu dizilerin yanı sıra reklam çekimlerinden de aldığı paralarla tartışma konusu olurken, özel yaşantısı ile de dikkat çekiyor. Son olarak aldığı lüks villa ile gündeme oturan oyuncu, magazin basını tarafından yakın markaja alındı. Didim-Akbük’te yeni ve lüks bir siteden 12 milyon TL’ye villa aldığı öğrenilen oyuncu, pek çok ünlüye de komşu oldu.

Lüks villalardan oluşan site yabancı bir yatırım şirketi tarafından hayata geçirildi. Arizona’da merkezi bulunan ve dünyaca ünlü bir sağlık merkezi olan Canyon Ranch, Amerika dışındaki ilk yatırımını ülkemizde gerçekleştirdi. Ülkemizin eşsiz bir güzelliğe sahip olan tatil beldesi Didim-Akbük’te tamamlanan projenin içinde otel ve lüks villalar yer alıyor.

Canyon Ranch Wellness Resort at Kaplankaya

Sanat, iş ve cemiyet dünyasının bir araya gelmesini sağlayan proje Meryem Uzerli dışında Boyner Ailesi, Ali Koç, Acun Ilıcalı, Eczacıbaşı ailesi ve Okan Bayülgen gibi ünlülerin de tercihi. Güzel oyuncunun 12 milyon TL ödeyerek sahip olduğu villa sevgilisi Alp Özcan ve kızı Lara’nın tatil için kullanacakları bir adres olacak. Oyuncu zaman kaybetmeden ziyaret ettiği villasından ilk resimleri Instagram üzerinden ‘’ Yeni bir ev ‘’ notuyla takipçileriyle paylaştı.

Efsanelerin buluştuğu turkuaz bir sahile sahip olan bölge, ilham veren bir doğaya sahip. Villaların %75’inin satıldığı projeyi tercih edenler arasında ABD’de yaşayan ünlü Türklerinde bulunduğu söyleniyor. Günübirlik girişin mümkün olmadığı otel kısmındaysa en az 4 gecelik rezervasyon şartı koşuluyor. Alkol satışının olmadığı tesisten Beach Clup eğlencelerine de yer verilmeyecek. Bodrum’a yakın olmasına rağmen Bodrum isminin hiçbir yerde geçmediği proje sakin bir tatil yapmak isteyenler için özel olarak dizayn edilmiş. Sağlıklı yaşam ünitelerinin yer aldığı proje tüm dünyadaki alternatifleri arasında fark yaratacak özelliklere sahip.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir