Mivara Premium Villas, en iyisini isteyenlerin buluşma noktası

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Mivara’da tamamen size özel ayrıcalıklarla ister özel terasınızda Gündoğan koyunun eşsiz manzarasını izleyin, ister içinde bulunduğunuz huzurun ve prestijin tadını çıkarın.

İç-Me Turizm A.Ş tarafından Bodrum‘un en güzel koylarından Gündoğan’da hayata geçirilen Mivara her günü tatil keyfinde yaşayacağınız benzeri olmayan prestijli bir proje. Proje, denize sıfır konumlanmış 20.000
metrekare alan üzerine inşa edilen 18 adet ultra Lüks Villa, beş yıldızlı Mivara Luxury Resort & Spa butik villa ve otelden oluşuyor.

Konut ve otelcilik sektörüne yeni bir soluk kazandıran Bodrum‘un yükselen değeri Mivara’yı benzerlerinden ayrıştıran en önemli özelliği sakinlerinin 5 yıldızlı otelin imkanlarıyla ortak kullanım alanlarından faydalanabilmesi ve kişiye özel hizmetin ayrıcalık olarak değil, standart olarak sunulması.
Mivara Premium Villas ile ayrıcalıklı bir hayat 456 metrekare ile 510 metrekare arasında değişen 9 adet A tipi ve 7 adet B tipi olarak iki ayrı seçenekte sunulan Mivara Premium Villas, Gündoğan koyunun en güzel yerinde, denize sıfır konumuyla yer alıyor. Sayısız aktivitesi ve zengin manzarasıyla, ayrıcalığınızın farkına varabileceğiniz sayısız hizmetiyle, sosyal hayatınızı tatil ve prestijle birleştiren Mivara projesinde cafe alanları, sınırsız wi-fi, sinema salonu, kütüphane, açık kapalı garaj, restoranlar, açık-kapalı yüzme
havuzu, fitness salonu, çamaşır ve kuru temizleme hizmeti , oyun alanı, güzellik salonu, spa ve masaj hizmetleri, Türk hamamı, konferans salonları , concierge hizmetleri ve özel iskele bulunuyor.

Sizin tarzınız, sizin yaşam alanınız 456 metrekare genişliğinde olan yalın dış mimarisinde olduğu kadar iç mimarisinde de sadeliği ve pratikliği esas alan A tipi villalar toplamda dokuz adetten, 510 metrekarelik B tipi tripleks villalar ise toplam 7 adetten oluşuyor. Modern ve provincial tarzlarda sunulan villalarda her şey kişiye özel olarak tasarlanıyor. İsteğe bağlı olarak dilerseniz İç-Me Turizm‘in konusunda uzman iç mimarlarının desteğini alarak villanızda zevkinize göre istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz.
Özel masif parkeler, duvarlarda boyanmış lambriler ve ahşap kaplama panolarla sosyal yaşam alanınızı renklendirecek ve bir o kadar sizi rahatlatacak iç tasarımlarıyla Mivara Premium Villas‘ta her villanın kendine ait havuzu da bulunuyor.

Çevre düzenlemesi, peyzaj ve sosyal alanlardan engelli sakinlerin de rahatlıkla yararlanabilmesi adına tüm detayların büyük bir titizlikle tasarlandığı proje, fonksiyonlu donanımı ve benzersiz manzarasıyla yaşayanlarına dört mevsim tatil imkanını en prestijli noktada sunuyor. Hayatın keyfine Mivara Luxury Resort & Spa ile varın 75 adet odasıyla 9500 metrekare alana inşa edilen Mivara Luxury Resort & Spa, dört
mevsim tatilin ve prestijin kapılarını aralıyor.

Müşteri memnuniyetini esas alan vizyonu ve ferah mimarisi ile özel konuklarını bekleyen toplam 60 adet standart odaya sahip butik otelde 9 adet junior suit, 2 adet büyük suit ve 4 adet kral suit bulunuyor. Ortalama 40 metrekareden başlayan, özel teraslı, jakuzili odalarıyla Mivara Luxury Resort & Spa Gündoğan, misafirlerine geçici değil kalıcı anlar yaşatmak için özel olarak tasarlanmış ayrıcalıklı hizmetleriyle bildiğiniz tüm tatil ezberlerini bozuyor ve hayallerin ötesinde bir tatil sunuyor.

Modern yapısı ve enerjik duruşuyla Türk hamamı ve SPA Merkezi, gelenlerine huzurun kapılarını aralıyor. Mivara’da ayrıca SPA Merkezi, Türk hamamı ve yüzme havuzundan villa sahipleri de yararlanabiliyor.
Yılın her günü açık olan Mivara Luxury Resort & Spa’da rahatlamanın mevsimi yok. 365 gün açık olan otelde sunulan hizmetleri tüm ayrıcalıklarıyla keşfedebiliyor, özel olmanın tadını
dilediğiniz gibi çıkarabiliyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir