Modacı Ivana Sert Evinin Kapılarını Sevenleri İçin Açtı

- Kategori: Emlak Magazin
Moda programlarının aranılan yüzü ünlü Ivana Sert, nasıl bir evde yaşıyor?

TV 8 ekranlarında yaptığı program kadar özel hayatıyla da ilgi çeken güzel modacı Ivana Sert, yaşamak için Levent’in merkezinde konumlanan bir rezidansın en üst katını seçmiş.

  • 360 derece İstanbul manzarasına hâkim bu dairede oğlu Ateş’le yaşayan modacı, yaşam tarzına uygun bir ev dekore etmiş.

Yoğun bir koşuşturma içinde geçen hayatına; mola verdiği evinde huzurlu vakit geçiren Ivana Sert, şehir merkezinde olmayı sevdiğini de her fırsatta dile getiriyor. Evinin hemen altında alışveriş merkezi, çiçekçi ve kuaförün olması; günlük ihtiyaçların da evden uzaklaşmadan karşılanmasına imkân veriyor. Oğlu biraz daha büyüdükten sonra; orman içinde havuzlu ve bahçeli bir evde yaşamak istediğini de belirten modacı, hayallerini gerçekleştirmek için yoğun bir çalışma temposundan vazgeçmiyor.

Salonundaki rahat ve geniş koltuklarında yorgunluğunu atmayı seven Sert, 350 metrekarelik evinde panoramik bir İstanbul manzarasına sahip. Geniş ve ferah bir mutfağa açılan bir salon, dört yatak odası ve üç banyodan oluşan evin hemen her yerinde dolaplar bulunuyor. İşi gereği giyim kuşama meraklı olan Ivana Sert, eşyalarını mevcut dolaplarına koyuyor.

  • Yüzlerce aksesuar ve giysiden oluşan giyinme bölümünde sadelik ön planda tutulmuş.

Yatak odasına ayrı bir giyinme odası ekleten güzel modacı, marka merakı olmadığının altını özellikle çiziyor. Her yerden alışveriş yapan ve semt pazarlarına da giden modacı, yurtdışına çıktığında da ikinci el satan dükkânları dolaşıyor. Moda programlarının aranılan yüzü olan Ivana Sert, Levent’teki evini kendi zevkine göre dekore etmiş. Tarz sahibi ve her zaman trendlerle iç içe yaşayan birisine yakışır şekilde hazırlanan evde şıklık ve rahatlık ön planda tutulmuş.

Facebook Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Silikon Vadisi’nin Efsane Zengini

Netscape’in kurucusu Jim Clark, Florida Palm Beach’teki malikânesini