Modakent Çekmeköy’de 221 bin TL’ye 2+1 bahçe dubleksi!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Kentsel dönüşümde tamamen yeni bir moda yaratma düşüncesiyle yola çıkan Modakent İnşaat, 2 yıl önce yaşamın başladığı Modakent Çekmeköy projesinde, son kalan villa konforundaki 13 bahçe dubleks dairesini Ramazan Ayı Kampanyası çerçevesinde normal daire fiyatında satışa sunuyor.

7 bloktan oluşan 227 konutluk Modakent-Çekmeköy projesi konumu, mimarisi, yüzme havuzu, yürüme yolları, oyun parkı, otopark alanı, çevre düzenlemesi ve hayatı kolaylaştıran diğer ayrıntılarıyla sadece bir yaşam alanı sunmakla kalmayıp son kalan bahçe dublekslerdeki sadece 1.850 TL/m2 brüt satış birim fiyatıyla bir yaşam biçimi vaat ediyor.

7 blok ve 227 daireden oluşan Modakent Çekmeköy projesinde 2+1 ve 4+1 tiplerindeki bahçe dubleks dairelerin 18 – 186 m2 arasında değişen bahçe kullanım alanları bulunuyor. Bahçe kullanımı, yönetim planına işlenmiş ve sadece bahçe dubleks dairelere ait, ortak kullanım değil. Ayrıca bahçe dublekslerin hepsi ters dubleks olduğu için ilk kat direkt bahçeye açılıyor ve üstünde bir kat daha bulunmakta.

116 m2’den başlayan en küçük 2+1 bahçe dubleks dairenin kampanyalı fiyatı KDV dahil sadece 221.000 TL ile satışa sunuluyor.

116 m2, 133 m2 ile 227 m2 olan dublekslerin fiyat aralığı ise KDV dahil 221.000 TL ile 495.000 TL arasında değişiyor. Tüm bahçe dubleks daireler banka kredisine uygun, iskanı mevcut, hemen tapu ve hemen taşınmaya hazır olarak yeni misafirlerini bekliyor.

5.300 m2 çevre düzenlemesi, 3 bin 500 metrekare otopark alanı

Sadece bir yaşam alanı sunmakla kalmayan ve bir yaşam biçimi vaat eden Modakent-Çekmeköy projesinin 12.000 m2‘lik arazisinin 5.300 m2‘si çevre düzenlemesi olarak ayrılmış durumda. Söz konusu çevre düzenlemesinde “U” biçiminde konumlandırılan 7 adet bloğun ortasında 200 m2‘lik açık yüzme havuzu ve 12 m2‘lik çocuk yüzme havuzu yer alıyor. Yürüme yollarının yanı sıra bank ve kamelyalarla süslenen yeşil alanlar dışında ayrıca 200 m2 büyüklüğünde kauçuk zeminli bir oyun alanı da yer alıyor. Ayrıca havuz, oyun parkı ve yeşil alan gibi ortak alanların altı 3.500 m2‘lik otopark alanı olarak ayrılmış durumda.

Her ayrıntı düşünülmüş

Beyaz eşyalar dahil her bir ayrıntının büyük bir titizlikle ele alındığı Modakent-Çekmeköy sakinlerine her bir ayrıntının tesis edildiği bir kompleks sunuyor. Her blokta yer alan 8 kişi kapasiteli 2’şer adet asansör bina içindeki konforu arttırırken, 3 adet uydu anteninden oluşan merkezi TV yayını ve internet kullanımı için hazırlanan Superonline fiberoptik kablo gibi altyapı yatırımları Modakent-Çekmeköy sakinlerinin modern çağın teknolojilerinden tam anlamıyla faydalanmasını sağlıyor. Ayrıca sitenin içerisinde bir market, bir kafeterya ve bir de kuaför bulunmaktadır.

Modakent Çekmeköy İletişim Bilgileri:

Tel: 0216 484 0 484
Web: www.modakent.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir