Moussa Sow’a İlginç Teklif!

- Kategori: Emlak Magazin
Röveşata Yıldızı MoussaSow, ‘’ ters ev ‘’ projesinin yeni yüzü oldu. Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu attığı röveşata goller ile dikkat çekerken yaratıcı bir projenin de tanıtılmasına katkı sağladı.

Golleriyle gündeme oturan sevilen oyuncu Moussa Sow, Fenerium tarafından çıkarılan ters formalar ile gündeme otururken, dünyanın 13.ters evinin tanıtılması için de davet aldı. Attığı röveşata goller ile beğeni toplayan oyuncu, Antalyalı turizmci Kaan Karahan tarafından hayata geçirilen ters ev projesinde yer aldı.

         Aksu Kundu’da Yer Alan Dünyanın 13.Ters Evi Basına Tanıtıldı

Aksu Kundu’da yer alan dünyanın 13.ters evi, işletmecisi olan Kaan Karahan tarafından tüm dünyaya tanıtıldı. Attığı gollerden sonra özellikle sosyal medyada ters eve benzetilen Moussa Sow’un kendi evlerinin tanıtımına da destek olduğunu belirten Karahan, Antalya maçı öncesinde projeye davet edilen yıldız oyuncunun resimlerinin sosyal medya üzerinde çok fazla beğeni topladığını da sözlerine ekledi.

Türkiye’nin ilk ve dünyanın 13.ters evi olma özelliği gösteren proje açıldığı günden bu yana ziyaretçi akınına uğruyor. 1’i Rus 2’si Türk 3 işletmeci tarafından hayata geçirilen proje, Muratpaşa’nın Güzeloba mahallesinde bulunuyor. Toplamda 300 metrekarelik arazi üzerinde 85 metrekareden oluşan ters ev, başta fotoğraf tutkunlarının dikkatini çekiyor. Özellikle evin iç dekorasyonunun merak konusu olması ziyaretçilerin bölgeye akın etmesine neden oluyor. Ziyaret ücreti 15 TL.

Ters ev her gün saat 09.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor. Normal bir eve nazaran 2 kat daha yüksek maliyetler hayata geçirilen proje Türkiye’nin tanıtımında da etkili rol oynuyor. 1 yıllık çalışma sonunda hayata geçirilen proje, 25 derecelik açıya sahip. Eve ilk girenlerde hafif bir baş dönmesi yaşanıyor. Ters evde tavan ve çatı yerde olurken, yerde olması gerekenlerse havada…

         Ters Ev Projesinin Gelecek Planları

Proje sahipleri ters evi gelecek yıl İstanbul ve Ankara’da da hayata geçirmeyi planlıyor. Evin içine girerek resim çektirenler resmi 180 derece döndürdüklerinde eşyaları yerli yerinde kendilerini ise tavanda buluyor. Özellikle mutfak ve yatak odasının hazırlığında zorlandıklarını belirten işletmeci Kaan Karahan gelecek yıl evin içine çocuk odasını da ekleyeceklerini belirtti.

Mimari açıdan bakıldığında son derece marjinal bir görünüme sahip olan ev, özellikle resim çektirmek isteyen çocuklar ve yeni evli çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor. Ters evi merak ederek bölgeye akın eden yabancı turistlerin yanı sıra yerli turistlerde günübirlik ziyaretlerle güzel bir deneyim kazanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir