Nef Merter 12’de 250 bin TL’den başlıyor

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Dünyaca ünlü mimarlık ofislerinin katıldığı projenin tasarım yarışmasını, özgün konseptleriyle tanınan Lombardini kazandı

Mecidiyeköy’den havaalanına doğru giderken Yeşil plazayı geçer geçmez Sütaş’ın yanında, polisevinin hemen karşısında yer almaktadır. Nef Merter 12‘nin hemen yanında Merter metrobüs durağı ve yine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde ise Merter metro durağı yer alıyor.

13 katlı 3 konut bloğundan oluşan Nef Merter 12‘de fiyatlar 250 bin liradan başlıyor.

Nef Merter 12, Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Levent’e 14 kilometre, Ataköy’e sadece 4 kilometre yakınlıkta konumlanıyor.

Dünyaca ünlü mimarlık ofislerinin katıldığı projenin tasarım yarışmasını, özgün konseptleriyle tanınan Lombardini kazandı. 13 katlı üç konut bloğundan oluşan projede 562 konut yer alıyor. 51 metrekare artı 4 metrekare depo olarak tasarlanan 1+1 konutlar, birleştirilerek 2+1 ve 3+1 daireler de elde edilebiliyor. Bahçeli, balkonlu ve teraslı daire tipler de mevcut.

Havuzu da bulunan Nef Merter 12 projesinde “Foldhome” konsepti kapsamında ayrıca; Play Station odası, Sinema odası, Açık hava sineması, Müzik odası, Misafir odaları, Fitness salonu, Kişisel Gelişim stüdyosu, Basketbol sahası, mini Futbol sahası, Davet salonu, Toplantı odası, Gusto odası, Barbekü alanı, parti ve karaoke odası, hobi odası yer alıyor.

Nef Kağıthane ve Nef Merter 12 projelerinde yeni KDV uygulamasıyla ilgili kanun değişikliğinden etkilenmemiş olup, yeni projelere uygulanan yüzde 18 KDV yerine yüzde 1 KDV uygulanıyor.

Nef Merter 12 iletişim bilgileri

Web:www.nef.com.tr

Telefon: 0850 250 06 33

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir