Nşehir Esenyurt’ta fiyatlar güncellendi!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Yüzde 1 KDV oranı ile satışlara devam edilen Nşehir Esenyurt projesinden daire sahibi olmak isteyenler için hazırlanan ödeme planına göre, firma bünyesinde ya da anlaşmalı bankalardan kredi kullanılarak vadelendirme imkanı sunuluyor. Projede konut fiyatları 69 bin TL’den başlıyor.
Özyurtlar İnşaat güvencesiyle Esenyurtta yükselen Nşehir projesinde, 1+1 daireler 70 metrekare, 2+1 daireler 82-112 metrekare, 3+1 dairelerde ise 140 metrekare olarak tasarlandı.

2014 yılının Temmuz ayında teslimlerin gerçekleşmesi planlanan Nşehir Esenyurt’ta; 1+0 daireler 69 bin TL, 1+1 daireler 119 bin TL, 2+1 daireler 149 bin TL, 3+1 daireler 249 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Yüzde 1 KDV oranı ile satışlara devam edilen Nşehir Esenyurt projesinden daire sahibi olmak isteyenler için hazırlanan ödeme planına göre, firma bünyesinde ya da anlaşmalı bankalardan kredi kullanılarak vadelendirme imkanı sunuluyor.

30 bin metrekare alan üzerinde sosyal tesis ve rekreasyon alanına yer verilen Nşehir Esenyurt’ta; yürüyüş parkuru, çardaklar, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahaları ve yeşil alanlar bulunuyor.

Merkezi konumuyla da dikkat çeken Nşehir, Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a 6 dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 2 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Nşehir İletişim Bilgileri:

Web: www.nsehiresenyurt.com

Tel: 444 40 27

Neşe AYYILDIZ/Emlak Lobisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir