Nşehir Esenyurt’ta Stüdyo daireler 69 bin lira

- Kategori: Emlak Haberleri

Nşehir Esenyurt’ta Stüdyo daireler 69 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Esenyurt’ta inşaa edilen Nşehir Esenyurt, 6 blokta 579 konuttan oluşuyor. Büyük ilgi gören projede, 1+0’dan 3+1’e farklı tip ve büyüklükte daireler bulunuyor.Projede satışlar 28 Kasım 2012’de başladı.6 blokta 579 konuttan oluşan Nşehir‘den Ev sahibi olmak isteyenlere 1+0’dan 3+1’e farklı tipte ve büyüklükte geniş bir seçenek sunuluyor.

Nşehir Esenyurt‘ta;

Stüdyo Daireler 69 bin liradan,konuthaberleri.com

1+1 daireler 99 bin liradan,

2+1 daireler 129 bin liradan,

3+1 teraslı daireler 249 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Nşehir‘de yüzme havuzunun yanı sıra Çocuk Oyun Alanları, basketbol sahası, futbol sahası, özel yürüyüş parkuru, Oturma Alanları ve içinde Spor kulübünün yer aldığı sosyal tesis bulunuyor. Projede ayrıca Ticari üniteler de yer alacak.30 bin metrekare alan üzerine kurulu Nşehir Esenyurt‘ta yüzme havuzunun yanı sıra Çocuk Oyun Alanları, basketbol sahası, futbol sahası, özel yürüyüş parkuru, Oturma Alanları ve içinde Spor kulübünün yer aldığı sosyal tesis bulunuyor.

Merkezi konumuyla da dikkat çeken Nşehir Esenyurt, Atatürk havalimanı’na 18 dakika, Avrupanın en büyük Alışveriş Merkezi olan Marmara Park’a 6 dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 2 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Nşehir Esenyurt İletişim:

Web : www.nsehiresenyurt.com

Tel : 444 4 027

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir