ODTÜ’nün İçinde Bir Yol Açacağız!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar, “ODTÜ içinde bir yol açacağız. ODTÜ rektörünü davet ettim, ‘sen talepte bulun’ dedim. Kendisi talep ettiği halde ODTÜ yine eylem yapıyor” dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, ODTÜ‘de yaşanan olaylara değinerek, “Son zamanlarda ODTÜ kaynaklı bazı olaylar yaşandı. ODTÜ içinde bir Yol açacağız. ODTÜ rektörünü davet ettim, ‘sen talepte bulun’ dedim. Kendisi talep ettiği halde ODTÜ yine eylem yapıyor” dedi.

Zafer Meydanı’nda düzenlenen toplu açılış ve Temel atma töreni için Gümüşhane’ye gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, tören sonrası Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda’yı ziyaret etti. Vali Mayda, ziyarette Bayraktar ve Eroğlu’na kentle ilgili bilgiler verdi.

Bayraktar, burada yaptığı açıklamada, Gezi Parkı olaylarında Başbakan Erdoğan‘ın kendi stratejisi ve ferasetiyle başarı sağladığını belirterek, şöyle konuştu:

“Son zamanlarda ODTÜ kaynaklı bazı olaylar yaşandı. ODTÜ içinde bir Yol açacağız, ODTÜ rektörünü davet ettim, ‘sen talepte bulun’ dedim. Kendisi talep ettiği halde ODTÜ yine eylem yapıyor. Hatay’da, orada burada yine eylem yapıyorlar. Bunlar çok manidardır. Çok dikkat etmemiz, çok ders almamız gereken hususlar var. Bazılarının amacı, Türkiye’yi kalkındırmak değil. Bu zihniyet, ‘Türkiye geri düşsün de ne olursa olsun’dur. Türkiye’yi batırmak, yok etmek pahasına mücadeleleri var. Onlar da bizim kardeşlerimiz, bir şey demiyorum, beraber çalışacağız, beraber üreteceğiz ama vatan eksenli, bayrak eksenli, moral değerlerine bağlı bir yapıyla ülkemizi kalkındırmak zorundayız”

Kaynak: Yapı.com.tr

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir