Onur Kalitesiyle Tanışmanın Tam Zamanı

- Kategori: Proje Haberleri
Onur Park Life İstanbul, sosyal donatılarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yatırımcılara sunulan farklı ödeme seçenekleri herkesin ev sahibi olmasına imkân tanıyor.

Kişiye özel otoparkı, depo alanları ve bin metrekarelik kreşiyle hayatın kolaylaşmasını sağlayan Onur Park Life İstanbul, her katta 4 daire seçeneğiyle yeni bir yaşamın kapılarını aralamanızı sağlıyor. Teslim sonrası düşük aidat ve kaliteli yönetim garantisi veren proje, açık blok anlayışıyla hazırlanmış. Bu özellik sayesinde birbirini görmeyen ve kesintisiz bir manzaraya sahip daireler yüksek tavan mimarisiyle beğeniye sunuluyor.

         Onur Park Life İstanbul’u Diğer Projelerden Ayıran Özellikler

2+1 daire seçeneğinin 132 metrekareden başladığı evler az yoğunluklu inşaat olma özelliğiyle bölgede yer alan diğer projelerden ayrılıyor. Üç etaptan oluşacak proje üç parsel üzerine kuruluyor. Toplam maliyeti 500 milyon TL olan projede

  • 718 konut,
  • 231 cadde mağazası ve
  • 9 blok yer alacak.

%0,69 faiz seçeneği ve 120 ay vadeli ödeme fırsatıyla satılan daireler %8 KDV indirimiyle eşsiz bir fiyat fırsatı sunuyor.

         Ev, İş ve Sosyal Yaşam Bir Arada

Onur kalitesiyle tanışmanın tam zamanı. Ev, iş ve sosyal hayatın tüm özelliklerini bir araya toplayan proje, Bahçeşehir’e komşu olma özelliği sunuyor. Kuzey Marmara Otoyolu ile 3’üncü Köprüye ve yeni havaalanına erişimin son derece kolay olacağı bir mevkide konumlanan Onur Park Life İstanbul, her türlü eğitim ve sağlık hizmetlerine de son derece yakın mesafede.

Tüm ihtiyaçlarınızın elinizin altına olacağı projeyle evinizden çok uzaklaşmadan da alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. Geniş sosyal imkânlar arasındadört mevsim kullanılabilecek 3 havuz, spor salonları, SPA, Türk hamamı, 2 adet teniz kortu, basketbol ve voleybol sahası, yürüyüş ve koşu parkları, kapalı otoparklar ve her daireye ait olmak üzere depo bölümü yer alır.

Onur tecrübesi ve güvencesiyle hayata geçirilen proje, İstanbul’u seven ve doyasıya yaşamak isteyenler için kendine özel seçenekler sunar. Huzurlu yaşamın en ideal alternatifi olan projede,

  • etap Haziran 2018’de,
  • etap Haziran 2019’da ve
  • etap Haziran 2020’de teslim edilecektir.

Şehrin trafiğine ve yaşam karmaşasına iyi bir alternatif olarak yükselen Onur Park Life İstanbul hakkında bilgi almak isteyenler 0850 470 16 61 numaralı telefonu arayabilir. Satış ofisi pazartesiden pazara haftanın 7 günü 08.00-20.00 arasında hizmet verir. Ferahlığı yeşil ile buluşarak yakalamak istiyorsanız siz de Onur Park Life İstanbul’a gelin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir