Oto World Asya, Avrupalı yatırımcının kadrajına girdi!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Yurt dışında da çalışmalar yapan proje ortakları Has Şirketler Grubu ve Evra Group’a duyulan güven ve Sabiha Gökçen Havalimanına yakınlık Oto World Asya’yı bir adım öne çıkarıyor.

Anadolu Yakası’nın ilk ve tek Oto AVM’si olma özelliğine sahip Oto World Asya, galericiler tarafından ilgiyle karşılanıyor.

İstanbul Anadolu Yakası dışında Gebze, Kocaeli, Yalova gibi çevre illerdeki galericilerin de dikkatini çeken proje, Pendik’te yükselmeye devam ediyor. Yüzde 45’lik satış oranına ulaşan Oto World Asya, Avrupa’dan da alıcılar buluyor. Oto World Asya’nın kurucu ortaklarından Has Şirketler Grubu Başkanı Ali Gedik, yaz sezonunun başlamasıyla vatanına tatile gelen gurbetçilerin projeye özellikle ilgi göstereceği ve satın almalar gerçekleştireceği kanaatinde olduklarını belirtti.

Oto World Asya’nın satışlarına dair açıklamalarda bulunan Ali Gedik, “İnşaatın ilerlemesi ve iş yerlerinin satılması konularından çok memnunuz. İlk 6 aylık hedeflerimizi tutturduğumuzu söyleyebilirim” dedi.

Anadolu yakasında galericilerin böyle bir AVM’ye ihtiyacı olduğunu ifade eden Gedik, şunları söyledi: “Mesela Caddebostan’daki, Göztepe’deki galericilerden 30’a yakını şimdiden burada yerlerini aldılar. En dikkat çeken alımlardan bir kısmı Avrupa’dan gerçekleşti. Fransa, Almanya, Belçika gibi ülkelerde yaşayan Avrupalılar projemizi çok önemsiyorlar. Şimdiden 15’ten fazla iş yerimiz kendilerine satıldı”

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir