Oturma Odaları ve Salonların Vazgeçilmez Dekorasyon Seçenekleri

- Kategori: Dekorasyon Haberleri
Uzun yıllardır severek kullandığınız koltuk iskeletlerini farklı kumaş seçenekleriyle kaplayarak yeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yaşadığınız mekânlarda radikal değişikler yaparken maliyetin yanı sıra yaratıcı tercihlerden de yararlanabilirsiniz. Ahşap koltuklar modern veya klasik tasarımlarıyla her dönemin vazgeçilmezleri arasında yer alır.

  • Koyu renk ahşap iskeletlerin beyaz veya ekru kumaşlarla tamamlandığı modern tercihler, yaşam tarzına uygun olan desenli kumaş tercihleriyle de hazırlanabilir.

İkili, üçlü ve tekli modeller berjer koltuklarla takımlanabilir. Özellikle cam kenarında kullanılan iki adet tekli ahşap koltuk, sıcak sohbetlerin yaşanmasına ev sahipliği yapar. Ahşap koltuk modelleri dekoratif minder seçenekleriyle zenginleştirilebilir.

Minderler ve Yastıklar Ev Dekorasyonunun Vazgeçilmez Aksesuarlarıdır

Günün sonunda dağılan minderler zahmetli bir iş gibi görünse de oturma odasının zengin bir hal alması için son derece gereklidir. Düz bir kumaş tercihiyle hazırlanmış ahşap koltuk modelleri renkli, desenli veya kareli minderlerle daha rahat bir hale getirilebilir. Renkli veya patchwork kumaşlarla hazırlanmış koltuk takımlarındaysa yastıkların düz renk olması önerilir.

  • Birbirinden farklı ebatlarda ve şekillerde seçilen minderler ile bulunduğunuz ortamı renklendirebilirsiniz.

Dekorasyon tercihleriniz yaşamınız ve hayata bakış açınız hakkında karşınızdakilere en önemli bilgiyi verecektir.

         Kişiye Özel Üretilen Modern Koltuk Takımları

Ahşap koltuk modellerinin en büyük avantajı istediğiniz ölçülere uygun olarak üretilebilmesidir. Mevcut aksesuarlarınızla uygun olarak hazırlanacak ürünler hayalinizdeki koltuk takımının gerçek olmasını sağlayacaktır. Yeni dekorasyon trendlerine göz atarak farkınızı ortaya koyabilir ve bulunduğunuz mekânı yeni baştan sona yeniden dizayn edebilirsiniz.

  • Evinizin ihtiyacını belirleyerek alacağınız veya özel olarak sipariş edeceğiniz koltuklar sayesinde mutlu bir eve sahip olabilirsiniz.

Ahşabın sıcaklığı bulunduğu her ortamda fark edilirken koltuk takımlarıyla uyumlu yemek masası, sehpa ve sandalyeler de dekorasyon zevkinizin misafirlerinize net bir şekilde yansımasını sağlar. Halıdan perdeye, avizeden duvar kâğıdı tercihine kadar birbiriyle uyumlu ortamlar şıklığın da temsilcisidir. Oturma grubu seçerken güzelliğinin yanı sıra rahatlığı ve kullanışlı olmasına da özen gösterilmesi gerekir.

Facebook Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Bahçeye Açılan Cam Kapılar

Oda genişletmenin en ideal yöntemleri arasında sayılan veranda