Premier Kampüs Ofis metrekare fiyatları!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Aralık 2015’te teslim edilmesi planlanan Premier Kampüs Ofis, 150 milyon TL yatırımla yükseliyor. Projede metrekare birim fiyatları 2 bin 970 TL’den başlıyor.

Mimari tasarımı Julien De Smedt’in üstlendiği Premier Kampüs Ofis projesi, FerYapı güvencesiyle inşa ediliyor. Projedeki birleştirilebilir modüller sayesinde ister 40 metrekare ile 300 metrekare arasında küçük ofisler, ister 800 metrekare ile bin metrekare arasında orta boy ofislerden oluşuyor. Ayrıca projede; 25 ile 1500 metrekare arasında değişen mağaza, cafe ve restoranlara da yer veriliyor.

20 dönümlük bir alana üzerinde konumlandırılan Premier Kampüs Ofis, Sadabad Korusu’na karşı hayata geçiriliyor. Benzersiz mimarisiyle farkını daha ilk bakışta ortaya koyan proje, Google, Microsoft ve Apple gibi dünya markaları kullandığı, kampüs ofis konseptinin uygulanacağı bir proje olarak tasarlandı.

Premier Kampüs Ofis projesinde, ofislerin metrekare birim fiyatları 2 bin 970 dolardan başlıyor. 58 bin metrekare satılabilir alanı, 4 bin 200 metrekare de ticari alanı bulunan projenin, Aralık 2015’te teslim edilmesi planlanıyor.

Yüzde 50’si yeşil alana ayrılan projede; modern ve şık ofisler, muhteşem bir manzara, bahçeler, parklar, su alanları, açık hava toplantı alanları, zengin sosyal imkanlar gibi birçok imkan sunuluyor. Ayrıca fitness, squash, pilates, basketbol, performans havuzu, dinlenme havuzu, vitamin bar, spa, sauna, buhar odası gibi alanlar iş yaşamının getirdiği tüm stresten kurtulmanız için düşünüldü.

Premier Kampüs Ofis İletişim Bilgileri:

Web: http://www.premierkampusofis.com
Tel: 0212 272 49 09

Neşe AYYILDIZ/Emlak Lobisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir