Premier Kampüs Ofis’te metrekaresi 3 bin dolar!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Benzersiz mimarisiyle farkını daha ilk bakışta ortaya koyan projeden, banka kredisi kullanılarak konut sahibi olmak mümkün. Projede, ofislerin metrekare birim fiyatları 3 bin dolardan başlıyor, 3 bin 500 dolara kadar yükseliyor.
Mimari tasarımı Julien De Smedt’in üstlendiği Premier Kampüs Ofis‘te, toplamda 367 ofis ve 43 dükkan yer alıyor. 2015 yılının Kasım ayında teslim edilmesi planlanan proje, birleştirilebilir modüller sayesinde ister 40 metrekare ile 300 metrekare arasında küçük ofisler, ister 800 metrekare ile bin metrekare arasında orta boy ofislerden oluşuyor. Ayrıca projede; 25 ile 1500 metrekare arasında değişen mağaza, cafe ve restoranlara da yer veriliyor.

150 milyon yatırım bedeli ile inşa edilen Premier Kampüs Ofis projesi, FerYapı güvencesiyle inşa ediliyor. Benzersiz mimarisiyle farkını daha ilk bakışta ortaya koyan projeden, banka kredisi kullanılarak konut sahibi olmak mümkün. Projede, ofislerin metrekare birim fiyatları 3 bin dolardan başlıyor, 3 bin 500 dolara kadar yükseliyor.

Yüzde 50’si yeşil alana ayrılan projede; modern ve şık ofisler, muhteşem bir manzara, bahçeler, parklar, su alanları, açık hava toplantı alanları, zengin sosyal imkanlar gibi birçok imkan sunuluyor. Ayrıca fitness, squash, pilates, basketbol, performans havuzu, dinlenme havuzu, vitamin bar, spa, sauna, buhar odası gibi alanlar iş yaşamının getirdiği tüm stresten kurtulmanız için düşünüldü.

Premier Kampüs Ofis İletişim Bilgileri:

Web: http://www.premierkampusofis.com

Tel: 0212 272 49 09

Neşe AYYILDIZ/Emlak Lobisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir