Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

1071 Kadıköy

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Usta İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Haziran 2018
Fiyatlar ₺: 556 bin TL-2 milyon 200 bin TL
Proje Alanı: 15000 m2
M2 Aralığı: 66 - 249 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Fikirtepe Mah. Hızırbey. Cad. Kadıköy, , Kadıköy, İstanbul
Proje Hakkında

1071 Kadıköy Projesi Hızla Yükselişe Geçiyor

Kentsel dönüşümün simgesi Fikirtepe’de, inşa edilen her biri 24 kattan oluşan ve 3 ayrı blok şeklinde yapılacak olan proje kendine has mimarisiyle dikkat çekiyor. 1071 Kadıköy Projesi kendine ait özel balkona sahip olarak yapılacak 556 daire modern konseptiyle ve üstün özellikleriyle yaşama fark yaratacak şekilde dizayn ediliyor. Ayrıcalıklı lüks yaşam için her detayın düşünüldüğü proje aile hayatı ve ticari hayatı birbirinden ayıracak mimari konseptiyle göze çarpıyor. Engelli sakinlerini de düşünen proje onlar için özel olmak üzere tasarlanan bölümleriyle 900 araçlık kapalı otopark alanına da sahip. İleri teknolojili 7/24 güvenlik sistemleri her blokta toplam 5 asansör bulunuyor. Bina içerisinde bulunan jeneratör sistemi de bulunuyor. Teknik arızalarda destek için bulunan resepsiyon hizmeti, teknik oda ve concierge hizmetleri ile yaşamı kolaylaştıracak alternatifleri de beraberinde getiriyor.

Fikirtepenin Yükselen Değeri 1071 T Kadıköy’le Tarih Yeniden Yazılıyor

Proje kapsamında her ihtiyaca uygun tasarlanan 1+1 den 4+1’e kadar seçenekler bulunuyor. 1071 Kadıköy Projesi, konut metrekareleri içinde en küçük daire 66 m2 olurken en büyük alana sahip dairelerde 249 m2 olarak planlanmış. 31 seçkin cadde mağazaları bulunan proje alışveriş kolaylığı da sağlayacak.  Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsüne komşu olan proje, metrobüs durağına 500 metre mesafede bulunuyor. Konut fiyatlarının en düşük fiyatı 556 bin TL’dan satışa çıkarılırken en yüksek konut bedeli ise 2 milyon 200 bin TL, Metrekare birim fiyatı ise 6 bin 800 TL ve 8 bin 500 TL olarak belirlendi. Türkiye’nin en görkemli şehri İstanbul’un yeni merkezi Fikirtepe’de yaşama ayrıcalığı sunan proje metropol yaşamın da tüm alanlarına yakın mesafede konumlanıyor.

Lüks Yaşam Alanları Sunan Projede Detaylar

Sosyal donatılar bakımından da fark yaratacak konutlarda ankastre beyaz eşyalar, ebeveyn banyosu, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma sistemi bulunuyor. Rezidans hizmetlerinin de bulunduğu projede yaşamı kolaylaştıracak detaylar düşünülmüş. Proje Haziran 2018’de teslim edilecek ve şehrin merkezinde doğayla iç içe konumuyla alternatif arayanların tercihi olacak. Satışı başlayan konutlar yatırımcının dikkatini çekecek konumda bulunduğu için hızla tükenmeye devam ediyor. 1071 Kadıköy Projesi gökyüzüne komşu olmak isteyenler için ideal olacak proje lüks yaşam konforu da sağlıyor.

Site İçinde Bulunan Özellikler;

  • Alışveriş Merkezi
  • Çocuk Oyun Alanları
  • Fittnes Merkezi
  • Güvenlik,
  • Kapalı Yüzme Havuzu
  • Sauna
  • Türk Hamamı
  • Merkezi Uydu Sistemleri
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 9 561

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.