Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

35. Teras

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Akşan A.Ş
Proje Teslim Tarihi: Mart 2017
Fiyatlar ₺: 395 bin TL-455 bin TL
Proje Alanı: 50000 m2
M2 Aralığı: 187 - 187 m2
Üniteler: 3+1
Adres:
Çiniliköy mevkii, Kemalpaşa/İzmir, , Kemalpaşa, İzmir
Proje Hakkında

Doğanın Huzurunu Evinize Getiren 35. Teras Projesi

İzmir’in en yaşanabilir ve en güzel bölgelerinden bir tanesi olan Kemalpaşa , 35. Teras projesiyle birlikte daha da fazla değer kazanmıştır. Her türlü apartman dairesinin ve genel yapının siteler halinde bulunduğu illerimizden bir tanesi olan İzmir , 35. Teras projesi sayesinde villa tipi konutlara da sahip olmaktadır. 50.000 metrekare boyutunda bir alan üzerine kurulacak olan 55 adet villa , İzmir’in yeni gözbebekleri olarak tarihe altın harflerle yazılacaktır.

Son derece iddaalı bir projeye başlamış olan Akşan Anonim Şirketi , Çinliköy mevkii Kemalpaşa ‘da başarılı bir işe imza atmıştır. 2017 ‘nin Mart ayında eslim etmesi planlanan ve hazırlıkların buna göre şekillendirildiği açıklanan 35. Teras projesi , İzmir ‘de doğayla iç içe bir yaşam imkanı sunmaktadır.

Akıllı Temele Sahip 35. Teras Projesi Evleri

Villa tipi konutların birbirine yakın ve doğayla iç içe olması , hem mahalle kültürünü hem de lüks yaşamı birarada sunmaktadır. Akşan A.Ş. ‘nin imza attığı ve imarına başladığı projenin tek katlı villalar halinde tasarlanacağı bilinmektedir. 187 metrekare akıllı temel ve kaliteli evler olarak tasarlanacağı açıklanan yapılar , genel itibariyle aynı özelliklere sahip olacaktır. 35. Teras projesinin bünyesinde bulunan tüm konutların 3+1 olacağı ve birbirine yakın fiyatlarla satışa sunulacağı açıklanmıştır.

İzmir’in en sıradışı ve en kaliteli projeleri arasında yer alam 35. Teras projesi , anahtar teslim edileceği günü sabırsızlıkla çeken yüzlerce kişiye ev sahipliği yapacak şekilde oluşturulmuştur.

  • 250 metrekare sosyal tesis
  • Güvenlik
  • Kameralı güvenlik
  • 200 metrekare bahçe

Güvenlikle ilgili her türlü çalımanın yürütüldüğü ve yedi gün yirmi dört saat boyunca aktif durumda olan kameraların bulunduğu bilinen 35. Teras projesi , son derece güvenli bir yapıya sahiptir. İzmir’de bulunan ve güzel bir ev sahibi olmak isteyen herkes için hizmete girmiş olan proje , 55 ailenin ihtiyaçlarını lüks bir şekilde karşılayabilmektedir.

Sadece 3+1 dairelerin bulunduğu 35. Teras projesi , 395 bin Türk Lirası ile 455 bin Türk Lirası arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmaktadır. 50 bin metrekare üzerine kurulan arsanın müstakil evlerden oluşturulmuş olması , evlerin bahçeli ve son derece kaliteli ortamlara dönüşebilmesinin önünü açmıştır. 2017 Mart ayından önce siz de 35. Teras projesindeki konutlara sahip olabilir ve erkenden başarılı bir yatırıma imza atmak için gerekli işlemleri tamamlamaya başlayabilirsiniz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 55 35
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.